Із сильними морозами лебедів на Чорторийських озерах побільшало
Добавив:
Коментарів: 0
Добавлено: 28-02-2018, 18:15
Переглядів: 60

Із сильними морозами лебедів на Чорторийських озерах побільшало

 Цього року на озері у Чорториї зимують понад 150 птахів. Лебеді-шипуни вже давно облюбували цю затишну місцину у буковинському селі, адже тутешні ставки через теплі підземні джерела, не замерзають. Протягом останніх 30 років залишалися зимувати тут ці прекрасні птахи.


— Зазвичай, на зимівлю сюди злітаються значно більше птахів,— каже брусницький сільський голова Іван Загарія. — Однак через посуху влітку найбільший ставок обмілів, джерела теплої води замулилися і озера поступово заростають. Як наслідок, місця для птахів стає все менше. Сподіваємося, що завдяки снігу рівень води в озері підніметься, і птахам буде комфортно. На їх кількість також впливає і погода. Тепер, коли сильний мороз, прилетіло більше пернатих. Та їх потрібно увесь час підгодовувати. Щодня на це потрібно 2 мішки корму. 10 тис.грн. на підгодівлю шипунів цьогоріч виділили екологи Буковини, також приїжджають і привозять зерно та корм небайдужі люди, туристи. Сільська рада теж зробила певні запаси, щоб наші лебеді не були голодними.

Цієї зими відвідувачів на чорторийських озерах небагато і приїжджають вони здебільшого у вихідні дні. Однак турбота людей дуже потрібна цим благородним птахам, щоб вони і надалі залишалися окрасою і перлиною Кіцманщини.Джерело http://kitsman.rayon.cv.ua/
Інформація
Відвідувачі, Ви так само можете залишити коментарі до даної публікації
Схожі новини:
Особистий кабінет