Півтори тисячі осіб в Кіцманському районі готові діяти при надзвичайних ситуаціях
Добавив:
Коментарів: 0
Добавлено: 1-03-2018, 20:33
Переглядів: 45
Про це повідомив т.в.о.голови райдержадміністрації Юрій Косар під час наради з комплексної інспекторської перевірки реалізації заходів державної політики у сфері цивільного захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру,  цивільного захисту, стану і організації роботи з питань пожежної безпеки, готовності органів управління та сил реагування до дій при загрозі виникнення надзвичайних ситуацій Кіцманської ланки територіальної підсистеми єдиної держсистеми цивільного захисту, яка відбулася 1 березня.

Півтори тисячі осіб в Кіцманському  районі готові діяти при надзвичайних ситуаціях

 

Начальник відділу управління цивільного захисту населення ОДА Максим Заремський відмітив високий рівень готовності Кіцманщини до дій для упередження і під час виникнення надзвичайних ситуацій, злагоджену взаємодію служб, успішні командно-штабні навчання, які відбулися 16 лютого на території Кіцманської ЦРЛ. 
На нараді також були присутні і виступили представники управління ДСНС України в Чернівецькій області, начальник Кіцманського РВ УДСНС України у Чернівецькій області Віктор Гуцуляк. Після наради розпочалася комплексна перевірка, про результати якої буде повідомлено після її завершення. Перевірятимуть, зокрема,  діяльність комісії ТЕБ та НС, готовність органів управління, оперативно-чергових служб, організацію евакуаційних заходів на випадок надзвичайної ситуації, стан інженерного захисту населення та територій, документацію з питань цивільного захисту.

Півтори тисячі осіб в Кіцманському  районі готові діяти при надзвичайних ситуаціях

 
Джерело http://kitsman.rayon.cv.ua/
Інформація
Відвідувачі, Ви так само можете залишити коментарі до даної публікації
Схожі новини:
Особистий кабінет