Шахраї продовжують видурювати у жителів Кіцманщини тисячі
Добавив:
Коментарів: 0
Добавлено: 3-03-2018, 17:21
Переглядів: 108
На території Кіцманського району з початку поточного року відділом поліції зареєстровано 6 випадків шахрайств. Зловмисники користуються будь-якою нагодою та вигадують безліч способів, щоб отримане бажане.

 


Так, 27 лютого до Кіцманського відділу поліції звернулася 71 річна жителька с. Шипинці Кіцманського району, яка повідомила, що невідома особа зателефонувала на домашній телефон, представилась її сином і сказавши, що він потрапив у дорожньо-транспортну пригоду і йому необхідно передати гроші для улагодження данного інцеденту. А оскільки сам приїхати не зможе, то гроші в сумі 1500 долларів США потрібно передати його товарищу. Жінка передала незнайомцю, який приїхав на транспортному засобі чорного кольору. 

Внаслідок шахрайської діяльності також постраждала 29 річна жителька с. Давидівці Кіцманського району, яка в лютому цього року здійснила переказ грошових коштів у сумі 12800 гривень на особистий рахунок через інтернет мережу "ОLХ" за купівлю меблів для перукарні, однак на даний час меблів їй не привезли, а телефон, на який вона телефонувала, відключений. 
3 березня 2018 року постраждала 53 річна жителька с. Шипинці Кіцманського району, яка повідомила, що невідома особа зателефонувала на домашній телефон та повідомила що у родичів виникли проблеми і потрібні грошів в сумі 3000 доларів США. Після чого до будинку під’їхав незнайомець, який забравши 3000 доларів США поїхав у невідомому напрямку. Через деякий час потерпіла усвідомила, що стала об»єктом шахраїв та зателефонувала в поліцію. 
За всіма фактами слідчі Кіцманського відділу поліції відкрили кримінальні провадження за ознаками правопорушень передбаченими ст. 190 (Шахрайство) Кримінального кодексу України та вживають заходів з встановлення осіб причетних до шахрайських дій.
Кіцманський відділ поліції вкотре наголошує жителям Кіцманського району бути максимально уважними та обережними при здійсненні фінансових операцій. Слід керуватись наступними правилами:
• В будь-якій ситуації – не панікуйте і нічого не робіть з поспіхом.
• Перш ніж діяти, перевіряйте та аналізуйте отриману від незнайомців інформації. Недбале або поспішно прийняте рішення – саме те, чим зазвичай користуються шахраї, щоб нажитися за чиїсь рахунок.
• Не погоджуйтесь на «вигідні» пропозиції від незнайомих людей щодо купівлі, обміну та продажу готівки, або будь-якого іншого майна.
• Обізнаність – це найкращий захист від шахрайської діяльності. Вбережіть від впливу зловмисників тих, хто вас оточує. Повідомляйте важливу інформацію та застерігайте рідних та близьких, особливо осіб похилого віку щодо злочинних шахрайських схем.
• Негайно, до вчинення будь-яких дій на вимогу шахраїв, повідомте органи поліції про ситуацію, яка склалась, ні в якому разі не погоджуйтесь на надання будь-яких коштів, в тому числі і за «рятування» родичів від поліції. Звертаємо увагу на те, що Національна поліція України є центральним органом виконавчої влади, який діє на підставі Конституції та Законів України і не вимагає від громадян будь-яких коштів чи винагороди. 
• Повідомивши про шахрайство в поліцію дійте за вказівками оперативного чергового відділу поліції.

Кіцманський відділ поліції.Джерело http://kitsman.rayon.cv.ua/
Інформація
Відвідувачі, Ви так само можете залишити коментарі до даної публікації
Схожі новини:
Особистий кабінет