Кіцманські волонтери спільно з благодійниками відправили чергову допомогу на Схід
Добавив:
Коментарів: 0
Добавлено: 6-03-2018, 15:59
Переглядів: 50

Кіцманські волонтери спільно з благодійниками відправили чергову допомогу на Схід

За календарем весна, а надворі морозно та холодно. За цих умов особливо нелегко доводиться військовослужбовцям, які зараз захищають кордони країни у зоні бойових дій на Сході. Тож, піклуючись про наших захисників, Кіцманський волонтерський центр допомоги українській армії спільно з доброчинцями — колективами державних структур, міської та сільських рад, зібрали та відправили на Схід черговий гуманітарний вантаж: продукти харчування, миючі засоби та засоби гігієни.


Цього разу до збору допомоги вкотре долучилася Кіцманська райдержадміністрація на чолі із т.в.о. голови райдержадміністрації Юрієм Косарем. Так від колективу передано продукти харчування на загальну суму 5100 грн., а також надано паливно-мастильні матеріали для транспортного забезпечення поїздки у зону АТО.

Волонтери щиро вдячні також колективам Кіцманської районної ради, КУ «Кіцманської ЦРЛ» та їх керівникам, міському голові С.Б.Булезі, сільським головам А.В.Стасюку, М.Орлецькому, Г.В.Храпкові, керівникам сільськогосподарських товариств ТОВ «Валявське», ПСП «Мамаївське», ПАТ «Буковинаплемсервіс», «Колосок-2», ТОВ «Ошихлібське», за те, що долучаються до збору допомоги і сприяють в її доставці.

Зібраний 2 березня вантаж особисто доставив до військових наш земляк, учасник бойових дій Артур Дронь.
Джерело http://kitsman.rayon.cv.ua/
Інформація
Відвідувачі, Ви так само можете залишити коментарі до даної публікації
Схожі новини:
Особистий кабінет