Шипинці прийняли пропозицію Кіцманя увійти до спільної ОТГ
Добавив:
Коментарів: 0
Добавлено: 7-03-2018, 00:19
Переглядів: 118
6 березня в Шипинцях відбулася сесія сільської ради, на яку запросили жителів села, адже обговорювали дуже важливе питання — у склад якої об’єднаної територіальної громади будуть входити Шипинці. Сільський голова Василь Нявчук розповів, що спершу Шипинці планували створити ОТГ із центром у своєму селі, об’єднавши сусідні населені пункти. Але такий варіант об’єднання не вдалося здійснити, тому зараз настав час визначатися щодо майбутнього населеного пункту. Адже села, які не об’єднаються добровільно, з часом доєднають до створених ОТГ без врахування думки місцевих мешканців. 

Шипинці прийняли пропозицію Кіцманя увійти до спільної ОТГ

 


На сесії сільської ради були присутні і виступили народний депутат Іван Рибак, заступник голови ОДА Василь Гостюк, т.в.о. голови райдержадміністрації і депутат райради від Шипинець Юрій Косар, голова Кіцманської ОТГ Сергій Булега, радник з питань децентралізації Центру розвитку місцевого самоврядування Тарас Прокоп.

Шипинці прийняли пропозицію Кіцманя увійти до спільної ОТГ

 

Оскільки в Шипинську сільраду надійшла одна пропозиція про об‘єднання - від Кіцманя, цей варіант обговорювали і підтримали. На зборах були присутні бдизько 180 місцевих мешканців, депутати вивчали думку людей на своїх округах, а керівники школи, амбулаторії, будинку культури висловили бачення від імені своїх колективів. При голосуванні серед присутніх троє утрималось, решта - підтримали перспективу входження до Кіцманської ОТГ.
Після цього депутати прийняли рішення дати згоду на об’єднання з Кіцманською ОТГ одностайно.
Зазначимо, що доєднання Шипинців до Кіцманської ОТГ буде можливе, якщо до громади увійдуть Ошихліби або Лашківка, адже для створення ОТГ потрібні спільні межі між населеними пунктами.
(Відео з обговорення буде опубліковано).
 
*  *  *
Того ж дня відбулася сесія Стрілецькокутської сільради, під час якої депутати вирішили запросити в ОТГ село Біла. Тепер чекають відповіді від цього села, яке раніше планувало увійти до складу Мамаївської ОТГ, але не має спільних меж з цією громадою.
 Джерело http://kitsman.rayon.cv.ua/
Інформація
Відвідувачі, Ви так само можете залишити коментарі до даної публікації
Схожі новини:
Особистий кабінет