Жителька села Хлівище з весною у душі крокує крізь усе життя
Добавив:
Коментарів: 0
Добавлено: 8-03-2018, 22:25
Переглядів: 60

Жителька села Хлівище з весною у душі крокує крізь усе життя

Роблячи добрі справи безкорисливо, ми допомагаємо комусь поліпшити своє життя, а отже змінюємо і весь світ в цілому. Сама людина змінюється внутрішньо, вона стає кращою, чистішою і не тільки допомагає іншим, але і вдосконалює своє життя. Добрим називають того, кому небайдужа доля інших, і хто думає не тільки про свій комфорт та добробут, а й про благополуччя оточуючих. Саме такою людиною є жителька нашого чудового мальовничого села Хлівище Ольга Броніславівна Черкун, яка має талант допомагати всім, хто цього потребує, добре серце, безкорисливість і чуйність. 

Влітку подвір’я Ольги Броніславівни потопає у квітах, заходиш туди, наче у ботанічний сад. Прижилися в її саду гранатове дерево, яке радує невеличкими плодами, апельсин, декоративна вишня, китайська сакура. Пишно цвітуть за дбайливого догляду пані Ольги різні види троянд, гладіолусів, лілей, гібіскусів, тюльпанів та багато інших квітів. Цей райський куточок облюбували і птахи, для яких подружжя Черкунів створило справжнє пташине містечко з будиночками та годівничками. А натомість птахи тішать дбайливих господарів своїм співом.
У будинку Ольги Броніславівни теж перехоплює подих від неймовірної кількості зелені. На питання, коли встигає доглядати за такою красою, жінка тільки посміхається і додає, що це її захоплення, тож працює з радістю і задоволенням.     
У селі знають О.Черкун не тільки як добру людину, чуйну та небайдужу до чужого горя, а й як майстриню, котра має золоті руки, адже прекрасно шиє та вишиває. Мабуть, немає в Хлівищі людини, яка б хоч раз, або й більше, не зверталася до цієї жінки по допомогу пошити чи новорічний костюм, чи вбрання для якогось конкурсу чи вистави. Ольга Броніславівна розповідає, що за свій вік (а вже скоро 70-те літо завітає) багато чого доводилося шити, а ось іграшку бджілки — вперше. Опанувала ця спритна жінка і машинну вишивку. Таким чином прикрашає подушки, скатертини, картини, блузи і сукні. Її доробок можна побачити на зустрічах із вишивальницями села та інших масових святах.
Сьогодні хочеться висловити своє захоплення  та повагу Ользі Броніславівні, адже вона має весну у серці, яка зігріває і приносить радість усім, хто навколо.
Від імені жительок с.Хлівище
Ольга ТУПІЧКА.


Джерело http://kitsman.rayon.cv.ua/
Інформація
Відвідувачі, Ви так само можете залишити коментарі до даної публікації
Схожі новини:
Особистий кабінет