Штормове попередження про ускладнення погодних умов на території Чернівецької області
Добавив:
Коментарів: 0
Добавлено: 14-03-2018, 16:27
Переглядів: 68

 

За інформацією Чернівецького обласного центру з гідрометеорології внаслідок впливу двох активних циклонів 17-19 березня 2018 року на території Чернівецької області та міста Чернівці очікуються складні погодні умови.
17 березня опади у вигляді дощу з переходом вдень 17 березня та вночі 18 березня в сильний сніг, мокрий сніг, місцями дуже сильні опади, налипання мокрого снігу, вдень 18 березня - помірний сніг. Відновлення снігового покриву висотою 15-20 см. Зниження температури повітря протягом доби18 березня до 5-10º морозу.
 
 
19 березня поступове припинення опадів, зниження температури повітря вночі до 8-13º морозу, в горах до -12-17º. Вдень 3-8º морозу.
Управління цивільного захисту населення облдержадміністрації попереджає, що такі погодні умови можуть призвести до порушення та припинення руху транспорту на окремих ділянках доріг і вулиць, що становитиме 2 (жовтий) рівень загрози порушення руху автотранспорту, також ускладнить роботу енергетичної, будівельної  та  галузі комунального господарства.
У зв'язку з цим районним державним адміністраціям та службам цивільного захисту доручено привести у готовність аварійно-відновлювальні підрозділи комунальних служб, інженерну, спеціальну і снігоочисну техніку для забезпечення оперативного реагування під час погіршення погодних умов.
Прес-служба Чернівецької ОДА


Джерело http://kitsman.rayon.cv.ua/
Інформація
Відвідувачі, Ви так само можете залишити коментарі до даної публікації
Схожі новини:
Особистий кабінет