Іван Рибак: Антикорупційний суд повинен бути неупередженим, кваліфікованим і політично незаангажованим
Добавив:
Коментарів: 0
Добавлено: 15-03-2018, 09:35
Переглядів: 49

Прийняття у першому читанні президентської редакції законопроекту "Про Вищий антикорупційний суд" народний депутат України Іван РИБАК назвав найголовнішою подією минулих тижнів. Цю заяву він зробив під час особистих зустрічей з людьми, перебуваючи у своєму виборчому окрузі.

Іван Рибак: Антикорупційний суд повинен бути неупередженим, кваліфікованим і політично незаангажованим

 

"Нас звинувачували у тому, що ми зволікаємо з впровадженням в Україні Антикорупційного суду. Це не так. Не слід плутати виваженість і професійні підходи до формування такого важливого для очищення держави від корупції органу, який розглядатиме справи ТОП-корупціонерів, з прохідними питаннями”, - заявив парламентар.

За його словами, Антикорупційний суд має стати новою якістю українського судочинства, позбавившись некомпетентності, скорумпованості та кругової поруки, яка править бал у недореформованих українських судах. Тому поспіх зумовлював ризики.

Іван РИБАК пояснює, що парламент мавдочекатися висновків міжнародних експертів, у тому числі Венеційської комісії, яка свого часу допомагала у створенні НАБУ. Адже необхідно набрати у цю структуру дійсно порядних, кваліфікованих і політично незаангажованих людей.

Те, що Верховна Рада ухвалила саме президентську редакцію, свідчить про дві речі: перше - Президент подав найкваліфікованіший законопроект, друге - у цьому важливому для держави питанні, коаліція довела єдність, рішучість та дієвість.

"Це відповідь тим політикам, котрі у важкий для країни час уже почали спекулювати на питанні позачергових виборів.

Вірю, що прийняття цього законопроекту і в другому читанні не забариться. Це наш шанс подолати корупцію за кілька років, а не кілька десятиліть.

Впровадження Антикорупційного суду, як і нещодавне звернення Президента до керівництва НАТО, і отримання Україною статусу країни-аспіранта Північноатлантичного Альянсу, є рішучими кроками у бік євроінтеграції", - переконанийнародний депутат Іван Рибак.

Прес – служба народного депутата України

Івана РИБАКА.



Джерело http://kitsman.rayon.cv.ua/
Інформація
Відвідувачі, Ви так само можете залишити коментарі до даної публікації
Схожі новини:




Особистий кабінет