З 1 квітня триває місячник добровільної здачі зброї
Добавив:
Коментарів: 0
Добавлено: 2-04-2018, 16:14
Переглядів: 30

Оперативна обстановка в Україні залишається складною. Значному її загостренню у певній мірі сприяє наявність у населення великої кількості вогнепальної зброї. Саме проблема її незаконного поширення викликає занепокоєння органів внутрішніх справ. Ми вкрай стурбовані тим, що значна кількість вогнепальної зброї потрапляє до рук злочинців, які за її допомогою скоюють найбільш зухвалі та небезпечні злочини.

З 1 квітня триває місячник добровільної здачі зброї

 

Національною поліцією України прийняло рішення про проведення місячника добровільної здачі населенням зброї та боєприпасів до районних відділів (відділень) для подальшої її реєстрації. Також повідомляємо, що вразі здачі зброї для реєстрації на себе або переоформлення інших громадян, дозвіл на придбання буде видаватись у найкоротший термін! Місячник добровільної здачі зброї триватиме з: 01 квітня 2018 року по 31 квітня 2018 року.

Керівництво Кіцманського відділу поліції ГУНП в Чернівецькій області звертається до всіх громадян району з проханням взяти активну участь у цьому заході. Навряд чи варто говорити про те, що вогнепальна зброя, боєприпаси та вибухівка, які незаконно зберігаються окремими громадянами, містять у собі величезну небезпеку для життя дорослих і насамперед, дітей.

Отже, найбільш доцільним та правильним було б рішення зареєструвати в особисте користування або добровільно здати зброю до підрозділів Національної поліції на знищення, тобто позбутися цих небезпечних речей самим та допомогти це зробити родичам, друзям та знайомим.

Нагадуємо, що незаконне володіння вогнепальною зброєю та її зберігання згідно ч.1. ст. 263Кримінального Кодексу України карається позбавленням волі на строк до 5 років. Разом з тим, добровільна здача вогнепальної зброї, боєприпасів та вибухівки, які зберігаються без відповідного дозволу підрозділів Національної поліції звільняє від кримінальної відповідальності.

Ми сподіваємось на розуміння і підтримку цього заходу, спрямованого на забезпечення спокою, миру і злагоди в нашій державі.

З питань добровільної здачі зброї та боєприпасів звертайтеся в дозвільну систему Кіцманського відділу поліції за адресою м. Кіцмань, вул. Незалежності, 48 каб. № 6, особисто, або за телефоном(095)4863974
 

НЕ БУДЬ БУЙДУЖИМ.

ЗДАЙ НЕЛЕГАЛЬНУ СБРОЮ.

ТВІЙ ВЧИНОК БУДЕ ВАРТИЙ ЧИЙОГОСЬ ЖИТТЯ.

ЗДАЙ НЕЛЕГАЛЬНУ ЗБРОЮ – УНИКНИ КРИМІНАЛЬНОЇ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ.
Джерело http://kitsman.rayon.cv.ua/
Інформація
Відвідувачі, Ви так само можете залишити коментарі до даної публікації
Схожі новини:
Особистий кабінет