Кіцманчани передають великодні смаколики захисникам
Добавив:
Коментарів: 0
Добавлено: 5-04-2018, 18:59
Переглядів: 33
Весна приносить нам одне із найбільших свят — Великдень, якого всі чекають з нетерпінням, щоб відсвяткувати у родинному колі. Але, на превеликий жаль, святкувати у колі родини зможуть не всі. Адже на Сході України і далі точиться війна з агресором. Наші славні захисники відчайдушно стримують ворога.

Кіцманчани передають великодні смаколики захисникам

 


Жителі Кіцманщини, які завжди прагнуть допомогти українським воїнам, перед святом Пасхи підготували і передали на фронт чимало гарних подарунків і смаколиків, аби підтримати воїнів і подарувати їм відчуття свята, показати нашу вдячність.
Так 29 березня завідуюча Кіцманською районною дитячою бібліотекою Алла Краснова та класний керівник 4-А класу Кіцманського ЗЗСО Галина Корост організували та провели разом з учнями акцію «Подаруй солдату свято». Великодні дитячі малюнки разом із пасками передали Кіцманському волонтерському центру для відправки солдатам.
31 березня Кіцманський волонтерський центр з радістю приймав гостей, які з чистою душею завітали із гостинцями та малюнками з побажаннями для наших захисників до Великодніх свят. Волонтери щиро дякують колективам Кіцманського ЗЗСО I-III ст., районної гімназії та НВК, а також шкіл сіл Глиниця, Реваківці, Драчинці, Берегомет, Зеленів, Киселів, Брусниця, Іванківці, ДНЗ с.Южинець. 
2 квітня робочий тиждень розпочався у волонтерському центрі із приємних зустрічей із людьми, які завжди допомагають нашим захисникам. Волонтери вдячні за небайдужість Н.В.Біловій, колективам Кіцманської музичної школи (директор І.В. Мігірюк),  центру "Дзвіночок", Ставчанської, Валявської, Малятинецької, Іванковецької, Шишківської та Нижньостановецької шкіл. Не залишилися осторонь допомоги захисникам і вихованці дитячих садків з Валяви, Верхніх Станівців, Іванківців. Хто робить добро, тим добро і повернеться. 
Голова Кіцманського волонтерського центру Ганна Юрбаш щиро дякує всім, хто поділився своєю добротою і допоміг передати святкові подарунки на Схід. 

Кіцманчани передають великодні смаколики захисникам

 

Серед доброчинників — сільські голови Андрій Стасюк з Валяви, Роман Руснак з Хлівища,  Василь Вудвуд зі Стрілецького Кута, хлівищанська сім’я Мафтея і Ганни Гринюків, голова райкому профспілки працівників культури Орися Сухолотюк, колективи шкіл з Южинця, Іванківців, Брусенок, Шипинців, Хлівища, дитсадочка з Борівців,  Стрілецькокутського сільпо та інші.
З с.Лашківки (Анна Фурман, Марія та Юрій Рудяки) передали свіжу смачну домашню випічку для наших захисників. І окрема подяка завідуючій терапевтичним відділення Кіцманської ЦРЛ Ользі Смикало за постійну допомогу. 
Тож 3 березня завантажили солодощами, овочами, великодніми пасками і писанками, м’ясними смаколиками та щирими дитячими вітальними малюнками автобус волонтера Василя Назарко, який відправився з цими дарунками на передову. 
А в Кіцманському волонтерському центрі і далі триває збір подарунків до Великодня, адже наступний автобус планується відправити на Схід у Страсну п’ятницю, 6 квітня. 

Кіцманчани передають великодні смаколики захисникам

 

«Бажаємо всім добрим людям, щоб переможний дух надії, радості, всепрощення супроводжували вас і ваші родини, давав сили та наснагу для справ на добробут і процвітання нашої рідної України», — йдеться на сторінці Кіцманського волонтерського центру допомоги Українській армії.


Джерело http://kitsman.rayon.cv.ua/
Інформація
Відвідувачі, Ви так само можете залишити коментарі до даної публікації
Схожі новини:
Особистий кабінет