Кіцманчани — призери обласної спартакіади серед голів та депутатів сільських, селищних, міських, районних, обласної рад та ОТГ
Добавив:
Коментарів: 0
Добавлено: 2-05-2018, 10:58
Переглядів: 39

Кіцманчани  — призери обласної спартакіади серед голів та депутатів сільських, селищних, міських, районних, обласної рад та ОТГ

 Урочиста частина відкриття обласної спартакіади серед голів та депутатів сільських, селищних, міських, районних, обласної рад та ОТГ проходила в спорткомплексі «Олімпія». Учасників змагань привітав голова міської ради Олексій Каспрук.

Змагання проводились із 5 видів спорту.Досить успішно виступили наші спортсмени з настільного тенісу, які і стали переможцями як в особистому, так і в командному заліку. Так депутат Білянської сільської ради, минулорічний чемпіон України Олег Зиндик переміг серед чоловіків, южинецький сільський голова Катерина Танасійчук перемогла серед жінок. До речі, в 2017 році вона була бронзовою призеркою серед голів на Всеукраїнській спартакіаді.
Збірна команда із шашок, за яку виступали лашківський сільський голова Борис Нечай та оршовецький сільський голова Степанія Флорескул, зайняла друге місце як в особистому,  так і в командному заліку.
Збірна команда з волейболу зайняла ІІ місце, перемігши новоселицьких спортсменів, та, поборовшись з минулорічним переможцем обласних змагань — вижницькими спортсменами, зовсім трішечки не дотягнула до першого місця. За команду виступали: заступник голови районної ради Іван Гулей, депутати Іван Полованюк (Оршівці), Олександр Мельничук (Брусниця), Юрій Кубрак (Ставчани), Наталя Кондратюк (Ошихліби), Євгенія Косташик, Юрій Курилюк та Олексій Добровольський (Іванківці), Олександр Гордей (Борівці) та Ілля Піцик (Южинець).
Кіцманська збірна команда показала досить високу майстерність у міні-футболі, але теж поступилась вижницькій команді та зайняла ІІ місце. За команду виступали: Роман Унгурян — білянський сільський голова, депутати: Роман Іванцин (Суховерхів), Ілля Сідор (Біла), Іван Візнюк (Мамаївці), Ярослав Тріска (Ошихліби).
Отже, в загальнокомандному заліку збірні команди Кіцманського району виступили досить стабільно та зайняли ІІ місце, поступившись вижничанам, на ІІІ місці — новосельчани, на ІV місці — команда обласної ради.
Переможці та призери готуються до Всеукраїнської спартакіади, яка відбудеться у червні у Чорноморську Одеської області.
Наталя КУДЕЛЬНИЦЬКА,
голова МО ВФСТ «Колос».


Джерело http://kitsman.rayon.cv.ua/
Інформація
Відвідувачі, Ви так само можете залишити коментарі до даної публікації
Схожі новини:
Особистий кабінет