Чи збережуться межі Кіцманського району після створення ОТГ? (відео)
Добавив:
Коментарів: 0
Добавлено: 4-05-2018, 14:36
Переглядів: 49

4 травня у Кіцмані відбулася робоча нарада, де заступник голови ОДА Василь Гостюк продемонстрував розроблену спеціалістами концепцію перспективного плану створення ОТГ на Кіцманщині. Але ця концепція не була підтримана присутніми на нараді головами місцевих громад, адже згідно із запропонованим планом села запрутської частини району доєднують до Вашківської ОТГ, Білу і Стрілецький Кут — до Чернівців. Кожен із присутніх сільських голів, представників громад висловився щодо процесу зі створення ОТГ чи доєднання до існуючих громад, адже більшість населених пунктів уже визначитися, в яку ОТГ планують входити. Проте є ще кілька «білих плям», де остаточне рішення не прийнято ні на громадських слуханнях, ні на сесії.

Чи  збережуться межі Кіцманського району після створення ОТГ? (відео)

 

Присутній на нараді народний депутат Іван Рибак закликав не «розривати» Кіцманський район і наголосив, що процес децентралізації поки що добровільний, тож громадам потрібно визначатися, з ким вони планують об’єднуватися.

Після обговорення та дискусій присутні на нараді депутати обласної ради та представники облдержадміністрації запевнили, що будуть враховані рішення місцевих рад при створенні ОТГ.

У Кіцманському районі вже функціонують Кіцманська міська ОТГ, Мамаївська сільська ОТГ, прийнято рішення про створення Ставчанської ОТГ, працює спільна робоча група зі створення Неполоківської ОТГ, інші населені пункти також активно обговорюють і визначаються, в якій громаді бачать своє майбутнє.

Чи  збережуться межі Кіцманського району після створення ОТГ? (відео)

 

Чи  збережуться межі Кіцманського району після створення ОТГ? (відео)

 

Чи  збережуться межі Кіцманського району після створення ОТГ? (відео) Джерело http://kitsman.rayon.cv.ua/
Інформація
Відвідувачі, Ви так само можете залишити коментарі до даної публікації
Схожі новини:
Особистий кабінет