Люди, які допомагають появі нового життя
Добавив:
Коментарів: 0
Добавлено: 5-05-2018, 08:30
Переглядів: 43

 

Люди, які допомагають появі нового життя

 

5 травня — Всесвітній День акушерки

У нинішньому світі при появі нового життя дуже важливу роль відіграють медичні працівники, і в першу чергу – акушер. Саме акушерки першими приймають у цей світ маленьку  безпорадну  людину. Вони допомагають мамам, надають професійну допомогу і знаходяться поруч, готові допомогти в будь-яку хвилину. Для будь-якої породіллі акушер в перші хвилини і лікар, і психолог, і порадник. Від досвідченості та професіоналізму акушерки залежить і процес появи нового життя, і післяпологовий контроль за самопочуттям мами та її малюка.Більше двох десятиліть 5 травня відзначають Міжнародний день акушерки. Завдяки цьому святу громадськість більше дізнається про цю благородну професію та її значущість. Адже крім високого професіоналізму, акушерство вимагає таких якостей, як доброта, чуйність, вміння співпереживати. В цей день ми покликані привернути увагу громадськості та державних організацій до потреб і розвитку акушерської справи, вдосконалення матеріально–технічної бази, поліпшення умов праці.
Жіноча консультація є підрозділом поліклінічного відділення Кіцманської ЦРЛ. Тут можна отримати консультацію з приводу контрацепції, планування сім’ї, пройти обстеження.
 
 

Люди, які допомагають появі нового життя

 

 

 Ще 30 квітня 1940 року в місті Кіцмань була заснована лікарня на 30 ліжок, в тому числі з ліжками для пологів. У  1964 році  при Кіцманській ЦРЛ вже функціонувало пологове  відділення, де  4 акушерки виконували  необхідні маніпуляції та забезпечували догляд пацієнткам  та породіллям. У селах працювали дільничні лікарні та фельдшерсько-акушерські пункти.

На сьогоднішній день пологове відділення розраховане на 25 ліжок, тут працює 5  висококваліфікованих акушерок. За минулий рік у відділенні народилося 135 немовлят.
Поява маляти на світ — дуже урочиста подія. І професія акушерки важлива для кожної людини. Адже моральна підтримка і фахові навички медпрацівника допомагають іноді більше, ніж будь-які знеболюючі та заспокійливі препарати. Низький уклін, щира вдячність і заслужена повага всім людям цієї благородної професії.
Світлана Бабюк,
заступник головного лікаря
Кіцманської ЦРЛ з медсестринства.


Джерело http://kitsman.rayon.cv.ua/
Інформація
Відвідувачі, Ви так само можете залишити коментарі до даної публікації
Схожі новини:
Особистий кабінет