Відпочинок на природі: що треба знати про безпеку
Добавив:
Коментарів: 0
Добавлено: 7-05-2018, 15:03
Переглядів: 69

 

Із настанням теплої погоди чимало громадян вирушають на відпочинок до лісу чи поблизу водоймищ. Однак іноді необережність людей під час відпочинку може призвести до трагічних наслідків. Саме тому Кіцманський РВ УДСНС України у Чернівецькій області закликає громадян дотримуватися правил безпеки під час відпочинку на природі.

Так під час відпочинку у лісових масивах слід не забувати, що у спеку до виникнення лісової пожежі може призвести навіть необережно кинутий сірник, недопалок чи іскра від туристичного вогнища.

Тому, щоб відпочинок не перетворився на трагедію, потрібно вжити таких заходів:

- перед тим, як розпалити вогнище, вибране місце потрібно розчистити та обкопати, а саме багаття забороняється розводити ближче ніж за 50 метрів до хвойного та за 25 метрів до листяного лісу;

- не розпалюйте багаття поблизу сухої трави, обов’язково спостерігайте за полум’ям, а коли залишаєте місце відпочинку, загасіть його та засипте землею чи залийте водою;

- пам’ятайте, що залишені на сонячній галявині пляшки чи уламки скла, фокусуючи сонячне проміння, здатні спрацювати як запалювальні лінзи. Якщо ви помітили загорання у лісі, слід відразу зателефонувати за номером 101.

Окрім цього, люди, які вирушать на відпочинок на краю водойми, повинні пам’ятати, що купатися дозволено тільки в спеціально облаштованих для цього місцях, поруч з якими постійно чергують рятувальники. Безпечніше відпочивати на воді у світлий час доби, у спокійну безвітряну погоду, при температурі води не менше +18, повітря не нижче +24. Слід звернути увагу, що діти гинуть в тих випадках, коли поруч немає дорослих, які могли б допомогти. Тому батькам слід пам’ятати про це і слідкувати за своїми дітьми під час відпочинку.

Нагадуємо основні правила поведінки на воді:

- уважно слідкуйте за дітьми: їхня поведінка у воді непередбачувана;

- не залишайте дітей без нагляду на березі річок чи озер;

- не заходьте у воду напідпитку;

- ніколи не плавайте наодинці, особливо якщо не впевнені у своїх силах;

- не пірнайте з берега, гірки, дерева.

Слід ретельно їх дотримуватися, щоб запобігти виникненню нещасних випадків на воді. І пам’ятайте: не знаючи броду ― не лізь у воду.

Кіцманський РВ УДСНС України у Чернівецькій області звертається до мешканців краю: дотримуйтесь правил пожежної безпеки під час відпочинку на природі, не перетворіть відпочинок на трагедію!

Начальник Кіцманського РВ УДСНС України

Віктор ГУЦУЛЯК,

у Чернівецькій області,

підполковник служби

цивільного захисту.

 

Запобігання проявам корупції в Кіцманському РВ УДСНС

На виконання Закону України «Про запобігання корупції», питання стану виконання заходів щодо попередження правопорушень та скоєння злочинів серед особового складу, визначається пріоритетним напрямком службової діяльності підрозділу. В підрозділі Кіцманського РВ УДСНС України у Чернівецькій області постійно виконується комплекс цільових антикорупційних заходів. Керівництвом здійснюється постійний моніторинг поведінки підлеглих працівників, спостереженняза характером спілкування підлеглих працівників з громадянами.

Обов’язковою формою роботи є проведення занять, інструктажів з особовим складом підрозділу по поглибленому вивченню вимог антикорупційного законодавства Україниза участювідповідних фахівців сектору з питань запобігання та виявлення корупції УДСНС в Чернівецькій області. У рамкахвиховної роботи запроваджено механізми проведення індивідуальних профілактичних та діагностичних бесід з кожним співробітником, які спрямовані на:

- створенняу колективахпідрозділів атмосферинедопущенняфактів протиправного використання службових повноважень;

- формування стійкої антикорупційної поведінкиу конкретногопрацівника;

- безумовне перешкоджання вступу конкретного працівникау корупційнівідносини.

Встановлена взаємодія з місцевими правоохоронними органами щодо своєчасного реагування на інформацію, отриману вказаними відомствами відносно працівниківпідрозділів службицивільного захисту.

В Управлінні ДСНС України у Чернівецькій області працює «телефон довіри» (03722) 4-68-85 таелектроннаадреса: bezpeka.chr@mns.gov.ua, за якими можна зателефонувати з приводу порушень чинного законодавства працівниками підрозділу Державної служби України з надзвичайних ситуацій».

Також ви можете написати лист на електронну адресу:terminova_upk@mns.gov.ua або повідомити за номером ''телефону довіри'' ДСНС України (044) 289-12-41.

 

 

 

 

 

 

 Джерело http://kitsman.rayon.cv.ua/
Інформація
Відвідувачі, Ви так само можете залишити коментарі до даної публікації
Схожі новини:
Особистий кабінет