Перший чемпіонат України з гирьового спорту
Добавив:
Коментарів: 0
Добавлено: 11-05-2018, 15:45
Переглядів: 48

Перший чемпіонат України з гирьового спорту

 

З метою об’єднання спортсменів всіх рівнів,  розвитку гирьового спорту серед населення 29 січня 2018 року було створено нову організацію  — Асоціацію гирьового спорту України, яка є членом Всесвітньої Асоціації гирьового спорту.4-6 травня 2018 року в м.Тернополі було проведено Перший чемпіонат асоціації гирьового спорту України. В турнірі взяли  участь гирьовики з 17 областей України.
Кіцманщина представила на ці змагання 4 учасників, які виступили досить успішно,  виборовши 6 золотих медалей та одну срібну. Так Діана Панченко серед юніорів у ваговій категорії + 70 стала переможницею у ривку, і також зайняла І місце по довгому циклу (поштовх двох гир по 16 кг). А Уляна Деревенко у ваговій категорії до 58 кг стала переможницею серед дорослих. Вона також перемогла серед ветеранів (обидві із Шишківців). Станіслава Терченяк (Берегомет) у ваговій категорії до 65 кг перемогла серед юніорів, а серед дорослих зайняла ІІ місце. Сергій Петришин (Ошихліби) у ваговій категорії до 74 кг переміг серед юніорів у двоборстві — поштовх двох гир по 32 кг.
До складу збірної Асоціації України включено 4 наших  учасників, які виступатимуть на Чемпіонаті світу у Мілані (Італія) у червні.
Готував учасників до змагань тренер на громадських засадах Петро Ілик.
Наталя КУДЕЛЬНИЦЬКА,
голова МО ВФСТ «Колос».


Джерело http://kitsman.rayon.cv.ua/
Інформація
Відвідувачі, Ви так само можете залишити коментарі до даної публікації
Схожі новини:
Особистий кабінет