Нові імена Кіцманської музичної школи ім. В.Івасюка
Добавив:
Коментарів: 0
Добавлено: 12-05-2018, 08:30
Переглядів: 49

Нові імена Кіцманської музичної школи ім. В.Івасюка

 

Щорічний обласний відбірковий тур огляду-конкурсу Всеукраїнської мистецької програми «Нові імена» проводиться управлінням культури обласної державної адміністрації, міської ради та обласним відділенням українського фонду культури, а організатором є методичний кабінет центру культури Буковини.  Програма спрямована на виявлення, підтримку юних та молодих талантів у всіх видах мистецтва.І ось в цьому році від Кіцманської музичної школи ім. В.Івасюка кращою на конкурсі був виступ нашої випускниці- вокалістки Юлії Ліски, яка навчається в класі викладача Світлани Іванівни Колосовської. Програма,  з якою виступала Юлія,  включала в себе досить складні твори з опер та класичного вокального мистецтва.
4 травня в обласній філармонії відбувся заключний тур мистецької програми «Нові імена». Обдаровані юні музиканти продемонстрували високий професійний рівень виконання музичних творів. Кожен з учасників отримав цінний подарунок та грамоту обласної державної адміністрації. Приємно, що серед нагороджених за високу професійну майстерність були Юлія Ліска, учениця 6-го класу, по класу вокалу (викладач С.І.Колосовська, концертмейстер О.І.Ладичко).
Юлія не тільки любить співати, вона ще є і неодноразовим переможцем обласних  конкурсів гри на бандурі. В цьому році вона має обрати свою майбутню професію і,  однозначно, професія буде пов’язана з музикою – вокалістки або бандуристки. Хай її музична стежина буде щасливою та успішною.
Ірина МІГІРЮК,
директор Кіцманської музичної школи.


Джерело http://kitsman.rayon.cv.ua/
Інформація
Відвідувачі, Ви так само можете залишити коментарі до даної публікації
Схожі новини:
Особистий кабінет