Медичні сестри Кіцманщини приймали вітання з професійним святом
Добавив:
Коментарів: 0
Добавлено: 14-05-2018, 15:23
Переглядів: 140

10 травня в актовій залі Кіцманської центральної лікарні відбулися урочистості з нагоди чудового свята — Міжнародного дня медичної сестри, який в усьому світі відзначають 12 травня, в день народження першої англійської сестри милосердя, яка першою організувала службу сестер милосердя Флоренс Найтінгейл.

Медичні сестри Кіцманщини приймали вітання з професійним святом

 

Вже не вперше вшановують роботу медсестер і на Кіцманщині. Тож напередодні професійного свята тих, чиї дбайливі руки та добре слово допомагають хворим одужувати, прийшли привітати т.в.о. голови райдержадміністрації Юрій Косар, заступник голови районної ради Іван Гулей, голова Кіцманської об’єднаної територіальної громади Сергій Булега, керуючий справами Мамаївської сільської ради ОТГ Микола Бучацький.

Медик – одна з найгуманніших професій на землі, але найлюдяніша, найпочесніша та подеколи найважча професія – медичної сестри. У всі часи вони є зосередженням милосердя. Про цю важливу рису говорили у своїх виступах посадовці, які також нагородили кращих медичних сестер почесними грамотами за багаторічну сумлінну працю, відданість справі та високий професіоналізм.

З нагоди Всесвітнього дня медичної сестри теплі слова на адресу кращих представників медсестринства району висловили і головний лікар КУ «Кіцманська ЦРЛ» Володимир Хромюк та головний лікар КУ «Кіцманський районний центр ПМСД» Мирослав Заліщук, адже професія медсестри поєднує в собі надзвичайну відповідальність і високий професіоналізм, лишаючись при цьому ледве помітною, але вкрай значущою. Керівники цих медичних установ також відзначили грамотами окремих сестер.

Не секрет, що саме медичні сестри піклуються про пацієнта вдень і вночі, переживають з ним усі труднощі та допомагають одужати. З якою легкістю сестри розбираються в морі пігулок і як спритно вправляються з голками та шприцами, вимірюють тиск, беруть аналізи і видають довідки. Все це було б неможливим без координації діяльності та мудрого спрямування, яке здійснює заступник головного лікаря з медсестринства Кіцманської центральної лікарні Світлана Бабюк.

Медичні сестри Кіцманщини приймали вітання з професійним святом

 

Відзначила тісну співпрацю з медсестринською спільнотою району і голова Кіцманської організації Червоного хреста України Дарія Бабюк.

Привітали медичних сестер району та подарували танцювальні номери і вокальні композиції Тетяна Брусник та Олександра Пенюк, танцювальний колектив «Степ-ап» (Лашківський ЗНЗ), донечка медичної сестри фізіотерапевтичного відділення Каріна Щорчук, внук медичної сестри травматологічного відділення Костянтин Олексюк, донька медичної сестри приймального відділення Тетяна Бойчук, медична сестра відділення анестезіології та інтенсивної терапії Ганна Вершигора, а також музичний гурт «Козачка» з с.Киселів.

Медичні сестри Кіцманщини приймали вітання з професійним святом

 

Того ж дня відбулася медсестринська конференція, під час якої медичні сестри поліклінічного відділення Ірина Соник, Мар’яна Гніда та Юлія Василевич прочитали цікаві лекції з світової історії сестринської справи та розвиток медсестринства в Україні, про інновації у сестринській справі в умовах сьогодення. Тему «Синдром професійного вигорання медичних сестер» висвітлила завідуюча терапевтичним відділенням Ольга Смикало.

Янна НИКОЛАЙЧУК.


Джерело http://kitsman.rayon.cv.ua/
Інформація
Відвідувачі, Ви так само можете залишити коментарі до даної публікації
Схожі новини:
Особистий кабінет