Звернутися до спеціалістів ПФУ можна в Кіцмані, Давидівцях і Лужанах
Добавив:
Коментарів: 0
Добавлено: 14-05-2018, 16:13
Переглядів: 64

Якщо пенсіонер чи людина, яка тільки збирається вийти на пенсію, хоче звернутися до Пенсійного фонду України, зазвичай вона йде до найближчого відділу. Принцип «чим ближче до дому, тим краще» у повсякденному житті відіграє вирішальну роль. Саме тому пенсійна служба щодня розширює сервісну мережу.

Існує невелика різниця між переліком послуг, що надають у Кіцманському відділі обслуговування громадян (сервісному центрі) та у віддалених точках. Зокрема, у місцевому відділі можна отримати відповіді на всі пенсійні запитання: призначення та перерахунок пенсії, видача пенсійних посвідчень, підтвердження на комісії стажу роботи на пільгових умовах, інформації з Державного реєстру застрахованих осіб тощо.

 

У віддалених пунктах обслуговування можна отримати консультацію, замовити та одержати необхідну довідку про розмір пенсії або перебування на обліку, виписку з облікової картки застрахованої особи, записатися на прийом до керівництва Фонду області та його структурних підрозділів, подати заяву про переведення виплати пенсії за новим місцем проживання тощо. Проте для пенсіонера, якому потрібно вирішити елементарні пенсійні питання, а стан здоров’я не завжди дозволяє тривалі подорожі, вигідніше скористатися послугами в таких віддалених пунктах.

Саме з цією метою з початку квітня функціонує віддалене робоче місце:

у Кіцманській ОТГ (с.Давидівці) – прийом ведеться у кожний перший та третій вівторок місяця з 10-00 до 13-00;

у Мамаївській ОТГ (смт. Лужани) - прийом ведеться у кожний перший та третій четвер місяця з 10-00 до 13-00.

Однак для розв’язання пенсійних проблем не завжди потрібно кудись їхати чи йти. Щоб відповідати новим зразкам обслуговування пенсійна служба пропонує дистанційні сервіси. Так, не виходячи із дому можна отримати он-лайн консультацію в режимі скайп-зв’язку (скайп-адреса Кіцманського сервісного центру – kpfu-24065).

Один із найзручніших дистанційних способів отримання інформації - Веб-портал електронних послуг. Дедалі більше громадян сьогодні зупиняють свій допитливий погляд саме на ньому, тому що цей інструмент дає змогу пенсіонерам, не виходячи з дому, отримувати широкий спектр пенсійних послуг, а застрахованим особам – ще й контролювати свого роботодавця.

А для тих, хто звик користуватися старим добрим телефоном, завжди є можливість отримати консультацію, зателефонувавши на «гарячу лінію» нашого відділу (тел. 2-39-58).

Отже, вибирайте зручний саме для вас спосіб отримання інформації з пенсійного забезпечення.

 

 

Тетяна Шемчук,

начальник

Кіцманського сервісного центру

ГУ ПФУ в Чернівецькій області.Джерело http://kitsman.rayon.cv.ua/
Інформація
Відвідувачі, Ви так само можете залишити коментарі до даної публікації
Схожі новини:
Особистий кабінет