Зареєструвати громадську організацію – просто!
Добавив:
Коментарів: 0
Добавлено: 21-05-2018, 14:30
Переглядів: 73

Нині законодавство пропонує кілька способів подання документів для державної реєстрації громадських формувань – це і безпосередня подача державному реєстратору, надсилання поштою, подання через центри надання адміністративних послуг та місцеві центри з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

 

При цьому статистичні дані Головного територіального управління юстиції у Чернівецькій області свідчать, що не всі громадські формування реєструються одразу. Через недоліки у підготовці документів державні реєстратори відповідно до вимог законодавства приймають рішення про зупинення розгляду документів або відмову у державній реєстрації.

Саме тому, Головним територіальним управлінням юстиції у Чернівецькій областізапровадило послугу подання документів для попереднього перегляду документів для державної реєстрації створення громадських об’єднань через «Онлайн будинку юстиції», а також консультування громадян з питань реєстрації громадських формувань в режимі он-лайн «Skype-зв’язок».

1.Можливості «Онлайн будинок юстиції» для бажаючих зареєструвати громадську організацію

Отже, яким чином скористатись послугою попереднього перегляду документів на державну реєстрацію громадського об’єднання за допомогою «Онлайн будинок юстиції»?

Для цього потрібно:

· в будь якій пошуковій системі ввести електронну адресу: https://online.minjust.gov.ua/;

·на стартовій сторінці сайту вибрати курсором «Реєстрація бізнесу, ГО та ЗМІ» та в новому вікні системи обрати вид суб’єкта «Громадська організація»;

·заповнити особисті дані (прізвище, ім’я, по батькові, номер телефону, електронна адреса, зазначити місцезнаходження організації) та завантажити сканкопії документів необхідних для реєстрації громадської організації;

·вказати пароль від свого особистого кабінету.

·заповнити заяву, форма якої передбачає прізвище, ім’я, по-батькові, контактний телефон, Email заявника, вказати регіон місцезнаходження організації;

·завантажити скановані копії документів, які мають подаватись для державної реєстрації.

 

Для зручності заявників зразки необхідних документів можна завантажити на цій же сторінці.

Після отримання заяви державні реєстратори Головного територіального управління юстиції у Чернівецькій області протягом трьох робочих днів розглянуть подані документи та інформують про результати такого розгляду на вказану Вами електронну адресу.

Якщо документи відповідатимуть законодавству, можна одразу подавати їх для державної реєстрації у паперовому вигляді зручним для заявника способом.

В іншому випадку документи можна подавати після усунення вказаних державним реєстратором невідповідностей.


2. Консультування громадян з питань реєстрації громадських формувань в режимі он-лайн «Skype-зв’язок»

 

 

Представники громадських формувань та ті, які на стадії їх створення, мають можливість, не виходячи з дому, проконсультуватись з питань реєстрації в режимі он-лайн «Skype-зв’язок» щовівторка з 10.00 до 13.00 години.

 

Консультування громадян з питань реєстрації громадських формувань в режимі он-лайн «Skype-зв’язок – це можливість для громадян отримати правову консультацію або відповідь на проблемне питання з питань реєстрації громадських формувань, а саме порядку проведення реєстрації, переліку документів, які подаються на реєстрації, вимог до них тощо не залишаючи місця свого перебування.

Для цього потрібно:

· Налаштувати програму «Skype», створити обліковий запис (у разі відсутності);

· За обліковим записом знайти «Реєстрація громадських формувань»;

· Розпочати спілкування з фахівцем з питань реєстрації громадських формувань, у тому числі і за допомогою відео-зв’язку.

 

У разі виникнення питань звертайтесь за тел. 585223, 585219

 

Юлія Бабина,

заступник начальника Управління державної

реєстрації Головного територіального

управління юстиції у Чернівецькій області Джерело http://kitsman.rayon.cv.ua/
Інформація
Відвідувачі, Ви так само можете залишити коментарі до даної публікації
Схожі новини:
Особистий кабінет