Господарям, які тримають не менше трьох корів, держава обіцяє грошову підтримку
Добавив:
Коментарів: 0
Добавлено: 4-06-2018, 23:29
Переглядів: 48

Про надання фінансової підтримки особистим господарствам населення на утримання трьох і більше корів

 

 


Право на отримання фінансової підтримки за даним напрямом мають сільськогосподарські товаровиробники - фізичні особи, які утримують у своєму домогосподарстві поголів’я трьох і більше корів не менше одного року, які обліковуються у погосподарській книзі станом на 1 січня звітного року.

Право на отримання фінансової підтримки мають також ті фізичні особи, в домогосподарстві яких впродовж року набута третя корова шляхом розтелу нетелей, в тому числі даний нетель, що розтелився повинен знаходитись в домогосподарстві не менше одного року та обліковуватися у погосподарській книзі станом на 1 січня звітного року, в якому нараховується підтримка.

Фінансова підтримка з обласного бюджету надається в межах фінансових можливостей, але не перевищує розміру 1 тисяча гривень за 1 голову.

Фізичні особи, які претендують на отримання фінансової підтримки, подають у структурні підрозділи районних державних адміністрацій, що забезпечують виконання функцій з питань агропромислового розвитку, та виконавчих комітетів об’єднаних територіальних громад наступні документи:

1) заявку згідно затвердженої форми;

2) довідку сільської, селищної, міської ради про кількість корів, які утримувались суб’єктом господарювання у своєму домогосподарстві станом на 1 січня звітного року (дані погосподарської книги);

3) копію ветеринарного паспорту на тварину;

4) довідку про відкритий рахунок в установі банку на отримання фінансової підтримки;

5) копію паспортних даних та ідентифікаційного коду фізичної особи;

6) письмове зобов’язання фізичної особи про повернення коштів до обласного бюджету в місячний термін у разі встановлення контролюючими органами фактів неправомірного отримання фінансової підтримки.

Документи, подані не в повному обсязі, прийманню, реєстрації не підлягають та повертаються фізичній особі. Останньою датою подачі документів є 1 грудня звітного року.

За довідками звертатисяу відділ агропромислового розвитку Кіцманськох районної державної адміністрації за телефонами 2-16- 79;2-11-58; 2-38-17.Джерело http://kitsman.rayon.cv.ua/
Інформація
Відвідувачі, Ви так само можете залишити коментарі до даної публікації
Схожі новини:
Особистий кабінет