Плідна праця Кіцманських волонтерів
Добавив:
Коментарів: 0
Добавлено: 8-06-2018, 16:07
Переглядів: 51

Плідна праця Кіцманських волонтерів

 

Надворі літо. Хтось вже планує літню відпустку, хтось збирає валізи, чийсь відпочинок у самому розпалі, а думки і турботи волонтерів Кіцманщини, діяльність яких координує голова Кіцманського волонтерського центру Анна Юрбаш, зведені до одного — черговий збір допомоги і її відправлення українським захисникам на східні рубежі країни.Активним і насиченим на події для доброчинців був травень. 17 травня у районному будинку народної творчості та дозвілля відбулося свято, присвячене Дню матері. З цієї нагоди матерів учасників АТО було нагороджено почесними грамотами за патріотичне виховання синів-героїв України, а також воїни та волонтери привітали маму волонтера, воїна-захисника Сергія Николайчука. Наступного дня вони провідали у пологовому відділенні багатодітну матір Тетяну Ковальську із с.Верхні Станівці та її новонароджену донечку Іринку. Дівчинка народилася 17 травня у двічі святковий день — Вознесіння Господнього та Міжнародний день вишиванки.
21 травня представники Кіцманського волонтерського центру дозавантажили народною допомогою бус незмінного волонтера-водія Василя Назарка для запланованої поїздки на фронт. До доброї справи цього разу долучилися голова Кіцманської ОТГ С.Б.Булега, громади Шипинців та Хлівища на чолі з сільськими головами В.К.Нявчуком і Р.А.Руснаком, волонтери Вижниччини. Наші добротворці також висловлюють щиру вдячність колективам Кіцманської ОДПІ, Кіцманського ГУ ДФС у Чернівецькій області та жительці м.Кіцмань М.М.Гнатюк за неодноразову участь у зборі допомоги на фронт у вигляді коштів, продуктів харчування, води, речей першої необхідності та дизпалива.
23 травня українці відзначали День Героїв — свято величі духу українських вояків-борців за волю України. Напередодні такої події волонтери, учасники АТО та голова Кіцманської районної ради Петро Лумей вшанували пам’ять героїв і відвідали місця вічного спочинку загиблих учасників АТО в Ошихлібах, Стрілецькому Куті та Хлівищі.
Підтримують воїнів і наші земляки з-за кордону. Так 24 травня ліки та медикаменти першої необхідності передала з далекої Італії Оксана Найда з села Іванківці, яка, перебуваючи на чужині, не забуває про проблеми і потреби захисників України. Волонтери дякують пані Оксані та її чоловіку за сприяння.
А 27 травня разом із учасниками АТО волонтери відвідали сім’ю загиблого учасника збройного конфлікту на Сході, побратима та Героя України Василя Масікевича із с.Репужинці Заставнівського району (на знімку).
«Нас радісно зустріли дітки, сім’я воїна. Зі сльозами на очах та болем у серці дякував за підтримку тато дружини бійця, раділи солодощам, продуктам, одягові та взуттю діти. Бажаємо вам світлої Господньої радості, миру, здоров'я і благополуччя. Нехай защедрить вас і вашу родину Господь своїми щедрими і багатими милостями», — пишуть на Фейсбук-сторінці Кіцманського волонтерського центру.
Наш кор.


Джерело http://kitsman.rayon.cv.ua/
Інформація
Відвідувачі, Ви так само можете залишити коментарі до даної публікації
Схожі новини:
Особистий кабінет