Творчі задуми збуваються у Кіцманському будинку дитячої творчості
Добавив:
Коментарів: 0
Добавлено: 11-06-2018, 09:53
Переглядів: 57

Творчі задуми збуваються у Кіцманському будинку дитячої творчості

 

Відбувся звітний концерт під назвою «Корабель дитячих мрій»

Нинішній рік видався особливим для закладів позашкільної освіти, адже позашкіллю виповнюється 100 років. З цієї нагоди та на честь завершення навчального року вихованці Будинку дитячої творчості дали традиційний творчий звіт.Десятки тисяч дітей займаються у позашкільних закладах України. Розвивають свої творчі здібності та хобі і юні жителі Кіцманщини, які після шкільних занять відвідують гуртки Кіцманського районного Будинку дитячої творчості. 896 вихованців займаються у 58 різнопрофільних гуртках. Загалом увесь навчально-виховний процес здійснюється за 5 напрямами діяльності: художньо-естетичний, еколого-натуралістичний, туристсько-краєзнавчий, науково-технічний та гуманітарний. Допомагають учням пізнавати нове та вдосконалювати здібності, закладені природою, 13 основних педагогічних працівників та 30 вчителів-сумісників.
Найбільше вихованців займаються у відділі художньо-естетичного спрямування. Саме до нього належать вокально-інструментальні гуртки «Акорд» та «Пролісок», які звітували про свої успіхи під час концертного виступу «Корабель дитячих мрій».
Одні за одними на святкову сцену районного будинку народної творчості та дозвілля виходили талановиті і вокально обдаровані діти. Це Світлана Бахур, Христина Візнюк, Анастасія Федоряк, Яна Демуряк, дует «Мрія».
Наполегливо готувалися та гарно виступили Анна Больбот, Іра Лупул, Оксана Маліновська, Таїсія Брусник, тріо "Промінчик" у складі Таїсії Івасюк, Евеліни Цопа та Анастасії Лисак.
Дарували пісенні подарунки глядачам Христина Николайчук, Віра Кожухар, Софія Женикай, Лілія Костинюк, Аліна Мамаївська.
Приємно було спостерігати за Мар’яною Харюк, Сергієм Лютиком, Іваном Гуцуляком та Андрієм Бевциком.
Яскравими костюмами та енергійними піснями потішили Катерина Томік, Ангеліна Руснак та Аріна Ткачук, яка виступала з шоу-балетом «Промінчик».
Вже досить відомі на теренах району і такі маленькі зірочки, як Станіслав Анісін та Яна Бевцик, котра співала у супроводі гурту «Хвиля» (Вікторія Тарановська, Володимир Мезенєв, Христина Токарчик та Олександра Деркач).
Пісня стала щирим захопленням і для солістів Христини Романовської, Крістіни Ткачук, Івангеліни Григорій, Юлії Носей та Анни Гурин.
Гурт «Мелотон» у складі Владислави Нікіточкіної, Владислава Федорова, Владислава Кривенчука, Анастасії Білоусяк та солістки Ольги Нікіточкіної зібрав чимало оплесків.
Щоразу під час святкових заходів ще більше розкривають свої здібності такі вихованці вокальних гуртків, як Богдана Боднарюк, Аліна Кукурудзяк, Єлизавета Стрийська, Каріна Щорчук, Анастасія Семенюк.
Постійно вдосконалюють співочу майстерність Вікторія Кардінал, Єльвіра Хриптун, Олеся Волощук та Мирослава Стабрин.
Запам’ятався усім присутнім і яскравий виступ вокально-інструментального гурту «FreeBand» у складі Тетяни Загари, Даяни Грубер,  Дмитра Тихоліза, Романа Гавдуна та солістки Анастасії Бугні.
А насамкінець справжній сплеск емоцій викликав ВІА «Акорд», в якому займаються  Вікторія Кардінал, Андрій Гальчук, Микола Герман, Іван Гуцуляк, Анастасія Рихло, Назар Рихло, Тарас Рихло, Олександр Пілат, Катерина Захарюк, Максим Апостолюк та солістка Анастасія Руснак.
Наш кор.

Джерело http://kitsman.rayon.cv.ua/
Інформація
Відвідувачі, Ви так само можете залишити коментарі до даної публікації
Схожі новини:
Особистий кабінет