Тхір — домашній улюбленець студентки із Кіцманя
Добавив:
Коментарів: 0
Добавлено: 12-06-2018, 09:50
Переглядів: 83

Тхір — домашній улюбленець студентки із Кіцманя

 Студентка-першокурсниця ветеринарного відділення Кіцманського коледжу Подільського ДАТУ Ольга Деліцой завжди дуже любила тварин. Саме тому і обрала ветеринарний напрям, бо вважає цю професію ідеальною, а тварин —найкращим, що створено на цій планеті.

Протягом останніх 3 місяців її студентські будні звеселяє незвичний домашній улюбленець — тхір Жора. Симпатична і юрка тварина живе разом з Олею в кімнаті гуртожитку, тож цікавлюся чи не заважає тхір сусідці по кімнаті:

— Поки що труднощів не виникає, адже моя сусідка по кімнаті теж раніше мала харька, вона мене розуміє. Ми власне тому і об’єдналися, бо мали спільне захоплення».


Тхору Жорі вже 11 місяців. Це молодий хижак, має гострі зуби і може сильно вкусити, однак, як запевняє його власниця, просто так кусати не буде, тільки коли грається. А забавки у гризуна такі ж як і в інших братів наших менших: м’які іграшки, тапки, м’ячі, миски. Він слухняний, дослухається до команд. Якщо постійно з ним спілкуватися і навчати, то все розуміє.

Зрештою, додає Ольга Деліцой, ця тварина, наче мала дитина:

— Можу навіть дати такі пораду: перед тим, як заводити дитину, заведіть тхора. Адже за ним треба слідкувати, щоб не заліз туди, куди не можна, адже харьки проворні і верткі. Може погризти меблі чи предмети з натурального дерева, особливо якщо зберігся запах деревини. Жора має всі необхідні прививки. Їсть м’ясо, каші, супи, корми. Дуже любить огірки та баклажани, тобто те, в чому є багато води, а улюблені ласощі — банани. Має надзвичайно гострий нюх, через кілька кімнат чує, коли відкрили холодильник, в якому є м’ясо.

Є звичайно і негативні прояви: тварина мітить територію, може часом випустити сильний концентрований запах, як скунс, коли відчуває небезпеку. В іншому ж поводить себе, як будь-яка інша домашня тварина.

Тож тепер, побачивши в Кіцмані тхора Жору на поводку і у спеціальній жилетці для прогулянок, не дивуйтеся, а пригостіть тварину бананом.Джерело http://kitsman.rayon.cv.ua/
Інформація
Відвідувачі, Ви так само можете залишити коментарі до даної публікації
Схожі новини:
Особистий кабінет