На Кіцманщині річки і ставки виходять з берегів, підтоплює домогосподарства
Добавив:
Коментарів: 1
Добавлено: 30-06-2018, 14:05
Переглядів: 114
30 червня рівень води в річках і ставках Кіцманщини продовжує підніматися, адже  вночі знову були сильні опади. Зокрема, в Іванківцях підтоплено близько 20 домогосподарств, вода змила і замулила городи і поля, повідомив Іванківський сільський голова Олексій Добровольський. Також розмило мости, дороги.

На Кіцманщині річки і ставки виходять з берегів, підтоплює домогосподарства

Не витримують дамби ставків. Як повідомив т.в.о.голови РДА Юрій Косар, зокрема, у Ставчанах береги вже укріплюють мішками з піском, але якщо вода буде й надалі прибувати, є загроза прориву ставу. В Ошихлібах прочищають русло Совиці, адже вона не встигає пропускати збільшену масу води і розливається. Над подоланням наслідків стихі за дорученням облдержадміністрації та райдержадміністрації працюють всі служби, голови громад, але  ситуація досить складна.  
Практично в усіх населених пунктах, які розташовані на берегах малих річок та ставків, є підтоплені городи і господарства. Джерело http://kitsman.rayon.cv.ua/
Інформація
Відвідувачі, Ви так само можете залишити коментарі до даної публікації
Схожі новини:
Коментар #1 комментарів публікацій
Looking forward to more information and you have continually intrigued me. Thank you for do my paper for me creating an article that has amazing substance and is well formed and even I am revived by your composed style as well.
Подобається 0
Особистий кабінет