Відбулось позачергове засідання комісії ТЕБ та НС
Добавив:
Коментарів: 0
Добавлено: 3-07-2018, 11:28
Переглядів: 121

Відбулось позачергове засідання комісії ТЕБ та НС

 

Основне питання,  що розглядалось - про ситуацію, яка склалась на території Кіцманського району в наслідок складних погодних умов (проливних дощів) 28-30 червня 2018 року. У зв’язку з тим, що за 2 дні у Кіцманському районі випала двомісячна норма опадів, у ряді населених пунктів  відбулися підтоплення територій та житлових будинків. Штаб з ліквідації наслідків під керівництвом т.в.о. голови райдержадміністрації Юрія Косара, за безпосередньої участі губернатора краю Олександра Фищука та начальника управління цивільного захисту населення обласної державної адміністрації Олексія Гайдая, працював безперервно 3 доби.

В телефонному режимі вирішувались найважливіші питання відновлення життєдіяльності району за наслідками стихії. Завдяки злагодженій роботі всіх служб та структурних підрозділів райдержадміністрації вдалося уникнути підтоплення більших територій та нанесення більших матеріальних збитків. Разом з тим під час негоди було повністю знеструмлені 18 населених пунктів району та інші населені пункти частково. Підтоплень зазнали, за попередніми підрахунками, 7 житлових будинків, 10 господарських будівель, 202 криці, 98 підвалів, 118 вулиць та 528 присадибних ділянок.

Члени комісії ТЕБ та НС обговорили основні заходи, що вживаються у цих населених пунктах району для боротьби із підтопленням. На засідання комісії були запрошені голови місцевих рад району. В ході роботи комісії т.в.о. голови райдержадміністрації подякував головам: Ставчанської, Шипинецької, Малятинецької та Іванківської сільських рад, керівникам підприємств СВК «Зоря»,  ТОВ «Ошихлібське», Чернівецького рибокомбінату,  ДП «Чернівецький гравійно-піщаний кар’єр», ДП «Неполоковецький комбінат хлібопродуктів», РЕМ, філії «Кіцманський райавтодор» та всім хто долучився до ліквідації стихії.

Комісія вирішила затвердити пакет документів щодо об’єктів, які постраждали внаслідок негоди 28-30 червня 2018 року, надані головами місцевих рад району, з подальшим їх направленням на розгляд обласної комісії ТЕБ та НС.

 http://kitsman.bukoda.gov.ua/

 

 

 

 

 

 Джерело http://kitsman.rayon.cv.ua/
Інформація
Відвідувачі, Ви так само можете залишити коментарі до даної публікації
Схожі новини:
Особистий кабінет