На екваторі літа жнива на Кіцманщині у розпалі
Добавив:
Коментарів: 0
Добавлено: 13-07-2018, 14:49
Переглядів: 142

На екваторі літа  жнива на Кіцманщині у розпалі

 

Спекотний липень — особливо «гарячий» місяць для хліборобів, адже саме час збирати стигле зерно.

 

На полях Кіцманщини сільськогосподарські підприємства виростили 5110 гектарів  озимої пшениці та 429 — озимого ячменю. Ці культури почали збирати з ланів практично усі господарства району. За інформацією відділу агропромислового розвитку РДА, найвищу врожайність пшениці  (понад 60 ц/га) вже отримали в СВК «Зоря», ТОВ «Колосок-2», АФ «Оршівська». Але й в інших хліборобів непогані очікування на урожай. 


 

На екваторі літа  жнива на Кіцманщині у розпалі

 На жнивах — комбайнер Сергій Швед і агроном Іван Кушнірюк з ПСП "Мамаївське"


— ПСП «Мамаївське»  має до збирання 663 гектари озимої пшениці, — розповідає агроном господарства Іван Кушнірюк. — Розпочали жнивувати з понеділка і за десять днів плануємо завершити збирання цієї культури.  На ланах працюють три комбайни, якими керують Сергій Швед, Петро Бабюк і Віталій Паскар. Минулого тижня завершили збирання озимого ріпаку, якого мали близько 290 гектарів. Погода хоч і спекотна, але дає можливість зібрати вирощене з полів.

Хлібороби поспішають, зараз у них напружені і відповідальні дні. А довкола комбайнів на полях ходять і кружляють бузьки. Вони наче зовсім не бояться людей  і техніки. Птахи не лише милують око, гордо походжаючи по стерні, а й приносять користь, полюючи на дрібних гризунів.

 

 

На екваторі літа  жнива на Кіцманщині у розпалі

 

На екваторі літа  жнива на Кіцманщині у розпалі

 


 

 Джерело http://kitsman.rayon.cv.ua/
Інформація
Відвідувачі, Ви так само можете залишити коментарі до даної публікації
Схожі новини:
Особистий кабінет