Відповідальність за невиконання чи неналежне виконання запитів або звернень народного депутата України
Добавив:
Коментарів: 0
Добавлено: 7-08-2018, 12:25
Переглядів: 33
За недодержання встановлених законодавством строків надання відповіді на запит або звернення народного депутата України, надання неправдивої або неповної інформації на такий запит або звернення, передбачена адміністративна відповідальність шляхом накладення штрафу на посадових осіб від ста до двохсот п’ятдесяти (запит) і від десяти до двадцяти п’яти (звернення) неоподаткованих мінімумів доходів громадян (ст. 18819 КУпАП).
 
Право складати протоколи про адміністративні правопорушення мають уповноважені на те посадові особи Відділу контролю Апарату Верховної Ради України (п. 1, ч. 1, ст. 255 КУпАП).
 
 
Уповноваженими посадовими особами на складання протоколу про вчинення адміністративного правопорушення є відповідальні працівники Відділу контролю, які займають посаду не нижче головного консультанта. Протокол про вчинення адміністративного правопорушення складається у разі безпосереднього виявлення працівником відділу недодержання встановлених законодавством строків надання інформації народному депутату України. Складений протокол надсилається до відповідного суду за місцем вчинення правопорушення (Розпорядження керівника Апарату Верховної Ради України №3053 від 9 жовтня 2003р.).  

Керівник Кіцманської
місцевої прокуратури
А.В.Никифорук


Джерело http://kitsman.rayon.cv.ua/
Інформація
Відвідувачі, Ви так само можете залишити коментарі до даної публікації
Схожі новини:
Особистий кабінет