У Кіцмані відбулася 15-та спартакіада серед осіб з інвалідністю
Добавив:
Коментарів: 0
Добавлено: 10-08-2018, 15:54
Переглядів: 46

У Кіцмані відбулася 15-та спартакіада серед осіб з інвалідністю

 

Урочисте відкриття п’ятнадцятої районної спартакіади серед осіб з інвалідністю пройшла сьогодні, 10 серпня, в районному будинку народної творчості та дозвілля. Хвилиною мовчання було вшановано пам’ять українських патріотів, які поклали життя за волю і незалежність України.

 

З вітальним словом та побажаннями відмінного настрою та перемог до учасників звернулися в.о.голови райдержадміністрації Галина Мельничук, голова районної ради Петро Лумей, голова Чернівецької обласної організації інвалідів ВОІ «Союз організації інвалідів» Микола Рожко. Про особливості проведення спартакіади розповів голова суддівської колегії Іван Біляр.Так участь у цих цікавих змаганнях, які не тільки надихають на дотримання здорового способу життя, а й є чудовою нагодою поспілкуватися, взяли 59 осіб. Боролися за перемогу вони як у вже традиційних видах спорту, таких, як бочче, баскетбол, городошний спорт, фігурна їзда на візках, кеглі та дартс, так і в новому для них виді, який цього року вперше внесли до програми спартакіади для людей з інвалідністю — бадмінтоні.

У Кіцмані відбулася 15-та спартакіада серед осіб з інвалідністю

 

 

 

Тож на міському стадіоні ім.Героїв Майдану на різних ділянках розпочалися спортивні баталії, які проходили у дружній позитивній атмосфері підтримки та азарту. А коли змагання добігли кінця, то всі учасники зібралися для урочистого нагородження.

Так нагороди за перемогу у бочче отримали: (серед чоловіків) Олександр Загарія — І місце, Микола Фівчук — ІІ місце, Сергій Петращук — ІІІ місце; (серед жінок) Лілія Коханюк — І місце, Наталія Білова — ІІ місце, Юліана Матушкіна — ІІІ місце.

 

 

У Кіцмані відбулася 15-та спартакіада серед осіб з інвалідністю

 

 

 

 

 

У баскетболі переможцями серед чоловіків стали Микола Терен (І місце), Олександр Онисько (ІІ місце), Іван Чобан (ІІІ місце). Серед жінок найкраще себе проявили Катерина Факас (І місце), Ольга Андрійчук (ІІ місце) та Тетяна Марковська (ІІІ місце).

Призерами в бадмінтоні стали: жінки — Галина Москалик (І місце), Наталія Ступарик (ІІ місце), Тетяна Марковська (ІІІ місце); чоловіки — Андрій Попеску (І місце), Іван Македон (ІІ місце), Сергій Гуцуляк (ІІІ місце).

Видовищними були змагання з кегель, з якими наймайстерніше справилися у жінок Ніна Шпаюк (І місце), Марія Гуляга (ІІ місце), Євгенія Оленюк (ІІІ місце). Серед чоловіків тут призерами стали Павло Боднаренко (І місце), Іван Македон (ІІ місце), Ярослав Мойсеєв (ІІІ місце).

Чіткість рухів і швидкість виконання необхідні були тим, хто виступав у фігурній їзді. Призові місця вибороли у чоловіків Олександр Загарія (І місце), Олександр Матушкін (ІІ місце), Євген Женикай (ІІІ місце). У жінок — Ольга Сименович (І місце) та Юліана Матушкіна (ІІ місце).

Неабияку влучність у дартсі продемонстрували Галина Москалик (І місце), Юстина Присунько (ІІ місце) та Світлана Унгурян (ІІІ місце) серед жінок, а також Микола Терен (І місце), Сергій Гуцуляк (ІІ місце) та Іван Мазур (ІІІ місце) серед чоловіків.

 

У Кіцмані відбулася 15-та спартакіада серед осіб з інвалідністю

 

 

У городошному спорті переможцями стали: у жінок — Катерина Факас (І місце), Ольга Андрійчук (ІІ місце), Тетяна Черешнюк (ІІІ місце); у чоловіків — Олександр Друцул (І місце), Павло Бондаренко (ІІ місце), Іван Семенюк (ІІІ місце).

Під час урочистостей для всіх присутніх відбувся невеликий концерт.

 

У Кіцмані відбулася 15-та спартакіада серед осіб з інвалідністю

 

 

 

Переможці та призери візьмуть участь в обласній спартакіаді серед людей з інвалідністю і матимуть можливість увійти до складу збірної команди Чернівецької області, яка відстоюватиме честь Буковини на Всеукраїнській спартакіаді, що пройде у вересні в м.Затока (Одеська обл.).

 Джерело http://kitsman.rayon.cv.ua/
Інформація
Відвідувачі, Ви так само можете залишити коментарі до даної публікації
Схожі новини:
Особистий кабінет