Мамаївській ОТГ передано у власніть 168 гектарів землі за межами населених пунктів
Добавив:
Коментарів: 0
Добавлено: 12-09-2018, 20:16
Переглядів: 88

12 вересня у власність МамаївськоїОТГ було передано 168 гектарів землі сільськогосподарського призначення, що розташовані за межами населених пунктів.

Мамаївській ОТГ передано у власніть 168 гектарів землі за межами населених пунктів

 

Попередньо була проведена інвентаризація вільних земельних ділянок, були визначені площі та масиви, підготовлені всі необхідні документи для передачі.

На офіційній зустрічі з цього приводу та підписанні документів були присутні начальник головного управління Держгеокадастру у Чернівецькій області Юрій Ватаманюк, який власне і здійснив передачу 168 гектарів землі у комунальну власність Мамаївської сільської ОТГ, голова громади Наталія Катрюк, народний депутат України Максим Бурбак, депутат обласної ради Андрій Маковей.

Мамаївській ОТГ передано у власніть 168 гектарів землі за межами населених пунктів

 Нагадаємо, що Уряд надав розпорядження Державній службі з питань геодезії, картографії та кадастру з 1 лютого 2018 року провести інвентаризацію земель за межами населених пунктів з подальшою передачею земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності у комунальну власність відповідних об'єднаних територіальних громад відповідно до статті 117 Земельного кодексу України. Передача земель за межами населених пунктів у власність ОТГ дасть змогу громадам самостійно встановлювати орендну плату. ОТГ зможе самостійно визначати, під який відсоток здавати землю в оренду і отримувати ці надходження в місцевий бюджет. Отримані кошти громада зможе самостійно інвестувати в дороги, дитсадки, лікарні та інші важливі об'єкти.

 

Рарніше, 25 квітня 2018 року, аналогічно 250 гектарів землі було передано у комунальну власність Кіцманської міської ОТГ.

Фото з Фейсбук сторінки народного депутата Максима Бурбака.

Джерело http://kitsman.rayon.cv.ua/
Інформація
Відвідувачі, Ви так само можете залишити коментарі до даної публікації
Схожі новини:
Особистий кабінет