Фіскальна служба Кіцманщини нагадує про необхідність легалізації заробітної плати
Добавив:
Коментарів: 0
Добавлено: 25-09-2018, 16:58
Переглядів: 12

Важливою проблемою сьогодні є легалізація зайнятості населення, дотримання роботодавцями гарантій у виплаті заробітної плати найманим працівникам та стан погашення заборгованості з виплати заробітної плати на економічно активних підприємствах. Про це нещодавно у Кіцманській РДА за участі представників Кіцманського управління відбулось засідання комісії з питань праці та заробітної плати.

 

Працівники Кіцманського управління ГУ ДФС у Чернівецькій області насамперед, роблять акцент на переконання керівників підприємств чи підприємців виконувати вимоги щодо працевлаштування найманих працівників з обов’язковою сплатою усіх визначених платежів до бюджету. Так, в рамках дії розпорядження «Про організацію роботи щодо легалізації доходів та найманої робочої сили» протягом червня-вересня цього року з 318–ма працедавцями проведено роз’яснювальну роботу, щодо необхідності виконання вимог чинного законодавства. В результаті чого було укладено 1413 трудових угод. Як правило, переважна частина роботодавців дослуховується до аргументів, в результаті чого бюджет додатково отримає надходження з податку на додану вартість, військового збору, єдиного соціального внеску.

Але є і такі роботодавці, які нехтують трудовим та податковим законодавством. На жаль на даний час рахується перелік платників, які в 2018 році нараховували заробітну плату менше законодавчо встановленої мінімальної заробітної плати, а саме:

ПНВФ «Ольвія»

КС «Самопоміч»

Виробничо-комерційне підприємство «ІВАС»

ТОВ «Брусницька земля»

ППФ «Престиж-сервіс»

ТОВ «Неполоковецький ДОК».

Нагадуємо, що юридичні та фізичні особи - підприємці, які використовують найману працю, несуть відповідальність у вигляді штрафу .

Кіцманське управління ГУ ДФС у Чернівецькій області запрошує і закликає усіх роботодавців виявити соціально відповідальне ставлення до працівників, працювати у рамках закону, а тим, хто обирає ризиковий тіньовий шлях, слід бути готовими нести відповідальність та сплатити значні штрафи.

Просимо небайдужих громадян повідомляти про випадки порушень трудового законодавства. Подбайте про достойне життя для себе і своїх близьких – вимагайте від роботодавцiв офiційного оформлення трудових вiдносин. Потрібно чітко усвідомлювати, що згода отримувати зарплату «в конвертах» може позбавити Вас у майбутньому всіх соціальних гарантій. А легалізація заробітної плати – це, насамперед, гідні умови життя для кожного з нас.

Чекаємо письмових звернень за адресою: м. Кіцмань, вул. Українська, 4 та м. Заставна, вул. Бажанського, 19.

 

Тетяна БУЛАВКА,

начальник

Кіцманського управління

ГУ ДФС у Чернівецькій області.Джерело http://kitsman.rayon.cv.ua/
Інформація
Відвідувачі, Ви так само можете залишити коментарі до даної публікації
Схожі новини:
Особистий кабінет