У Кіцманській ЦРЛ ремонтують приймальне відділення
Добавив:
Коментарів: 0
Добавлено: 26-09-2018, 16:20
Переглядів: 8

У Кіцманській ЦРЛ ремонтують приймальне відділення

Продовжують ремонтувати та оновлювати приміщення Кіцманської центральної районної лікарні. Зараз тривають ремонтні роботи на площі 265 квадратних метрів у приймальному відділенні, яке повністю оновлять згідно сучасних вимог та потреб медиків і пацієнтів.

 

Як розповів головний лікар установи Володимир Хромюк, окрім палат, медсестринського і фельдшерського постів, оглядової, тут будуть розміщенні кабінет УЗД та ендоскопії, працюватиме лаборант, який братиме аналізи, а ще — обладнано туалет для інвалідів, для зручності пересування людей у візках доступ до кабінетів буде безперешкодним, безпороговим.

 

У Кіцманській ЦРЛ ремонтують приймальне відділення

—Ми вже переконалися, що підрядник ПМК-311, який ремонтує приймальний покій, а раніше виконував інші ремонтні роботи в райлікарні, працює якісно і, як кажуть, на совість, — розповідає В.В.Хромюк. — Керівник підприємства Володимир Карвацький і прораб Георгій Галіцький завжди підходять до справи ґрунтовно, професійно, радять, як зробити краще, тож і отримуємо якісний результат. Також дякуюначальнику районного сектору Управління ДСНС України у Чернівецькій області ВікторуГуцуляку, який допоміг промити систему опалення лікарні.

 

Будівельники і медики планують завершити ремонтні роботи і відкрити оновлене приймальне відділення кіцманської ЦРЛ вже у жовтні цього року.Джерело http://kitsman.rayon.cv.ua/
Інформація
Відвідувачі, Ви так само можете залишити коментарі до даної публікації
Схожі новини:
Особистий кабінет