Кіцманчани – переможці обласних сільських спортивних ігор 2018 року
Добавив:
Коментарів: 0
Добавлено: 28-09-2018, 09:31
Переглядів: 12

Кіцманчани – переможці обласних сільських спортивних ігор 2018 року

 

Минулих вихідних в м.Сокиряни проводились обласні фінальні сільські спортивні ігри 2018 року. Із 7 видів спорту кіцманчани взяли участь у 5.
Наші спортсмени: Діана Лакуста із Верхніх Станівців (І місце серед жінок) та Олег Зиндик із Білої (ІІ місце серед чоловіків) успішно виступили в змаганнях з настільного тенісу, тож у командному заліку кіцманчани тут перші.Також наші гирьовики були першими, а Петро Ілик став абсолютним переможцем у всіх вагових категоріях.
Збірна команда району з футболу, яку представляли спортсмени з Мамаївської ОТГ, у фінальних обласних сільських спортивних іграх зайняла ІІІ місце. За команду виступали Андрій Бучацький, Юрій Богайчук, Іван Пілат, Владислав Пілат, Марко Кузяк, Іван Райлян, Ігор Грекул, Андрій Панчук, Олександр Клевчук, Василь Мурга, Василь Ковач, Євген Урсуляк, Іван Кошурба, Іван Андрушко та Станіслав Вудвуд.
Добре виступили Микола Лісничук з шахів та Тетяна Богайчук з шашок.
Залік за підсумками ігор обласна організація «Колос» не підводила, однак кіцманчани – переможці обласних сільських спортивних ігор 2018 року в неофіційному заліку.
Місцева організація ВФСТ «Колос» вдячна всім учасникам змагань, в тому числі тренерам-викладачам Анатолію Федоряку, Віталію Осипчуку, інструкторам спорту Мамаївської ОТГ Ігорю Грекулу та Олегу Дяконюку за підготовку та участь збірних команд у фінальних обласних сільських спортивних іграх.
Учасників-переможців та призерів нагороджено грамотами та медалями обласної територіальної організації ГО «ВФСТ «Колос».

Джерело http://kitsman.rayon.cv.ua/
Інформація
Відвідувачі, Ви так само можете залишити коментарі до даної публікації
Схожі новини:
Особистий кабінет