До Кіцманської ОТГ цього року доєднаються Шипинці, Лашківка, Витилівка. Кліводин передумав?
Добавив:
Коментарів: 0
Добавлено: 5-10-2018, 12:35
Переглядів: 6
4 жовтня відбулася позачергова ХІІІ сесія Кіцманської міської ради ОТГ із одним питанням порядку денного — про добровільне приєднання територіальних громад до Кіцманської міської ОТГ.

До Кіцманської ОТГ цього року  доєднаються Шипинці, Лашківка,  Витилівка. Кліводин передумав?

 

Нагадаємо, що ще 1 червня відбулася VIII сесія Кіцманської міської ради VІІ скликання, на якій, серед інших питань, розглядали аналогічне питання, і депутати підтримали рішення доєднати села, які надали офіційні рішення про те, що бачать своє майбутнє у складі міської об’єднаної територіальної громади. Це села: Лашківка та Витилівка, Кліводин, Шипинці.
Як пояснив міський голова Сергій Булега, цього тижня вже планували подати пакет документів на розгляд обласної державної адміністрації, де фахівці аналізують і протягом 10 днів дають висновок. Але чомусь сільський голова Кліводина не надав всіх необхідних документів для того, щоб подавати їх на затвердження в ОДА. Він несподівано приніс рішення сесії Кліводинської сільради від 27 вересня 2018 року про те, що Кліводинська сільрада вирішила не приєднуватися до Кіцманської ОТГ.
[media=
 
«Попередньо заявивши про свій намір приєднатися, а через сім місяців, коли вже час планувати бюджет, кліводинський сільський голова Іван Ножихін та депутати сільради практично на останньому етапі саботували доєднання до Кіцманської ОТГ, не пояснивши причини такого вчинку, — сказав Сергій Булега. — Не розумію, чим керуються керівники дотаційного села, адже в складі ОТГ Кліводин отримав би значно більше фінансування, ніж з районного бюджету. Адже для об’єднаних громад уряд дає гарантовані кошти для розвитку інфраструктури, які визначаються за кількістю сільського населення. Село втратило шанс наступного року вкласти значні кошти в розвиток. До прикладу,  освітні заклади Суховерхова та Давидівців, які менше року тому увійшли до складу Кіцманської ОТГ, отримали гроші на розвиток і оснащення».
Нагадаємо, що згідно з Перспективним планом, до Кіцманської міської ОТГ мають входити  населені пункти  сільрад: Валявська, Давидівська, Іванковецька, Кліводинська, Лашківська, Ошихлібська,   Суховерхівська, Шипинецька.
Загалом же на Кіцманщині Перспективним планом передбачено шість громад: Кіцманську, Мамаївську, Неполоківську, Брусницьку, Ставчанську, Киселівську.Джерело http://kitsman.rayon.cv.ua/
Інформація
Відвідувачі, Ви так само можете залишити коментарі до даної публікації
Схожі новини:
Особистий кабінет