В Мамаївцях тільки за дві години роботи з приладом «TruCAM» поліцейськими зафіксовано більше 50 випадків перевищення швидкості
Добавив:
Коментарів: 0
Добавлено: 9-10-2018, 21:18
Переглядів: 12

В Мамаївцях тільки за дві години роботи з приладом «TruCAM» поліцейськими зафіксовано більше 50 випадків перевищення швидкості

 

Мамаївці поліціяСьогодні, 9 жовтня патрульні поліцейські, на автошляху Чернівці – Мамаївці за дві години роботи з приладом «TruCam»,  зупинили близько 50 порушників швидкісного режиму.

Як зауважують поліцейські, водії погоджуються з порушеннями та дякують за те що цього тижня патрульні тільки роблять зауваження а не одразу штрафують.

Нагадаємо, з 8 жовтня на дорогах України, поліція знову розпочала фіксувати перевищення швидкості автомобілів, з допомогою сертифікованих приладів, які дозволяють під час руху великої кількості транспорту визначати швидкість окремих автомобілів.

До уваги водіїв: Даний прилад визначатиме детально швидкість руху, тому, щоб не сплачувати штрафи водій має пам’ятати, що, в населених пунктах, допустима швидкість руху не більше 50 км /год., а поза їх межами не має перевищувати 90 км /год.

Розмір штрафу
Перевищення дозволеної швидкості на 20 км/год передбачає штраф 255 грн;
Перевищення на 50 км/год – штраф становить 510 грн
В разі створення аварійної ситуації, водія штрафують на 680 гривень
 
https://bukovyna.online/Джерело http://kitsman.rayon.cv.ua/
Інформація
Відвідувачі, Ви так само можете залишити коментарі до даної публікації
Схожі новини:
Особистий кабінет