Відбулася зустріч з представником національного антикорупційного бюро України
Добавив:
Коментарів: 0
Добавлено: 23-10-2018, 17:52
Переглядів: 6

Відбулася зустріч  з представником національного антикорупційного бюро України

Сьогодні, 23 жовтня, у малій залі районної ради зустріч з громадськістю провів директор Львівського територіального управління НАБУ Тарас Лопушанський.

Пройшла вона за участі т.в.о. голови райдержадміністрації Юрія Косара, заступника голови РДА Галини Мельничук, колективів райдержадміністрації та районної ради.
Головною метою таких візитів, які пройшли також  і в інших районах нашої області, є інформування про завдання та результати роботи НАБУ, повноваження та результативність роботи Львівського територіального управління.

Відбулася зустріч  з представником національного антикорупційного бюро України

Так до відома учасників зустрічі довели, Національне антикорупційне бюро України (НАБУ) здійснює розслідування корупційних злочинів, здійснених високопосадовцями, суддями, керівниками великих держпідприємств, особами вищого офіцерського складу силових структур, або якщо предмет злочину перевищує 500 розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленої законом на час вчинення злочину.
Присутніх ознайомили з тим, як можна надати інформацію до управління НАБУ зверненням чи заявою про випадки корупційних діянь.
На жаль, представників громадських організацій та активістів на цій зустрічі майже не було.

Відбулася зустріч  з представником національного антикорупційного бюро України

 


 
 


Джерело http://kitsman.rayon.cv.ua/
Інформація
Відвідувачі, Ви так само можете залишити коментарі до даної публікації
Схожі новини:
Особистий кабінет