Кость Бондаренко у Чернівцях розповів про «реформи без фундаменту» та майбутнього Президента
Добавив:
Коментарів: 0
Добавлено: 24-10-2018, 14:23
Переглядів: 7

Кость Бондаренко у Чернівцях розповів про «реформи без фундаменту» та майбутнього Президента

У вівторок, 16 жовтня з чернівчанами зустрівся Костянтин Петрович Бондаренко (творчий псевдонім – Кость Бондаренко) — український політолог, директор ТОВ «Інститут Горшеніна». Його лекція про майбутнє Української республіки перейшла у жваве спілкування з численними зацікавленими: громадськими діячами, депутатами місцевих рад, журналісти.

Говорили про війну (заморожений конфлікт) на Сході України – які наслідки вона принесе в цілому для України, про економічну кризу яка може виникнути вже зовсім скоро, кредити від МВФ, підвищення тарифів. Обговорили питання співпраці ЄС та України, бачення Америки та НАТО щодо розвитку нашої держави. Подискутували про еміграцію наших співгромадян і про те, чому ми вигідні Європі: чи не тому, що ми для них транзитна територія?

Лектор звернув увагу на міжконфесійні розбіжності в сучасному православ’ї, зупинився на питанні Томосу. І, звісно, висловив свою думку щодо майбутніх президенських виборів. Відзначив, що 40% українців ще не визначилися зі своїм вибором, а 60 % відверто бояться висловлювати власні думки з цього приводу.

Звернув увагу, що зовнішня політика країни є слабкою, реформи – «без фундаменту», та це все не шкодить популізму олігархів, які сьогодні при владі. Експерт наголосив на потребі відновлення зв'язків із західними країнами, відновлення інфраструктури. Також звернув увагу й на те що нам потрібна нова Конституція, та нові інститути влади – не тільки зміна назв, а наповнення їх новим змістом.

На запитання, хто на сьогодні є лідером президенських перегонів, Кость Бондаренко відзначив, що за всіма соціологічними дослідженнями перше місце нині посідає Юлія Тимошенко. Її Новий курс та ідея парламентсько-президентського правління вітається серед представників різних верств населення.

Леся Герман,

керівник громадської приймальні ВО"Батьківщина"

в Кіцманському районі.Джерело http://kitsman.rayon.cv.ua/
Інформація
Відвідувачі, Ви так само можете залишити коментарі до даної публікації
Схожі новини:
Особистий кабінет