В Кіцманському районі стартувала 74 районна спартакіада школярів
Добавив:
Коментарів: 0
Добавлено: 28-10-2018, 09:16
Переглядів: 8

В Кіцманському районі стартувала 74 районна спартакіада школярів

 

В лісопарку м.Кіцмань проведено районні змагання з легкоатлетичного кросу 74 районної спартакіади школярів серед команд ЗЗСО І-ІІ та І-ІІІ ст.
На змагання прибули 24 команди, яких привітав учасник Олімпійських ігор, депутат обласної ради Іван Гешко.Підняття державного прапора України було довірено минулорічним переможцям з легкоатлетичного кросу Яні Нищук (учениці Брусенківського ЗЗСО І-ІІ ст.) та Наталії Маковій (учениці Нижньостанівецького ЗЗСО І-ІІІ ст.). Легкоатлети змагалися на таких дистанціях: дівчата – 800 м та 1000 м, юнаки - 1000 м та 1500 м.
Результати змагань такі: серед дівчат-учениць ЗЗСО І-ІІ ст. на дистанції 800 м призові місця зайняли Яна Нищук (Брусенківський ЗЗСО), Анастасія Крупко (Брусенківський ЗЗСО ), Антоніна Колісник (Кліводинський ЗЗСО);
ЗЗСО І-ІІІ ст. — Наталія Маковій (Нижньостанівецький ЗЗСО), Марія Климюк (Шипинський ЗЗСО), Вікторія Фурманчук (районна гімназія);
на дистанції 1000 м — ЗЗСО І-ІІ ст. — Богдана Думанська (Суховерхівський ЗЗСО), Ольга Танчинець (Валявський ЗЗСО), Діна Вірста (Брусенківський ЗЗСО);
ЗЗСО І-ІІІ ст. — Наталія Солкан (Шишківський ЗЗСО), Анастасія Крупко (Нижньо-станівецький ЗЗСО), Христина Сербин (Ошихлібський ЗЗСО);
серед юнаків на дистанції 1000 м — ЗЗСО І-ІІ ст. — Костянтин Олексюк (Суховерхівський ЗЗСО), Василь Гринник (Малятинський ЗЗСО), Василь Костюк (Давидівський ЗЗСО);
ЗЗСО І-ІІІ ст. — Серафим Івасюк (Шипинецький ЗЗСО), Олег Арійчук (Лужанський ЗЗСО), Роман Двойченко (районна гімназія);
1500 м — ЗЗСО І-ІІ ст. — Михайло Торговецький (Давидівський ЗЗСО), Дмитро Боднар (Валявський ЗЗСО), Валентин Баб’як (Борівецький ЗЗСО);
ЗЗСО І-ІІІ ст. — Тарасій Беженар (районна гімназія), Вла-дислав Булега (Кіцманський ЗЗСО), Андрій Богданюк (Кіцманський ЗЗСО).
Командні результати серед ЗЗСО:
ЗЗСО І-ІІ ст.: 1 місце – Брусенківський (вчитель фізкультури Микола Собко); 2 місце – Валявський (вчитель фізкультури Ярослав Лезій); 3 місце Давидівський (вчитель фізкультури Василь Гайко);
 ЗЗСО І-ІІІ ст. — 1 місце – районна гімназія (вчитель фізкультури Іван Антонюк); 2 місце – Кіцманський (вчитель фізкультури Наталя Чеченко); 3 місце – Шипинецький (вчитель фізкультури Іларій Кирилюк).
Переможці та призери отримали кубки, грамоти і дипломи відділу освіти, молоді та спорту Кіцманської районної державної адміністрації та футболки із символікою Національного олімпійського комітету України від Івана Гешка.
Ярослав СМЕРЕЧАНСЬКИЙ,
методист райметодкабінету.


Джерело http://kitsman.rayon.cv.ua/
Інформація
Відвідувачі, Ви так само можете залишити коментарі до даної публікації
Схожі новини:




Особистий кабінет