Зміни до порядку надання субсидій
Добавив:
Коментарів: 0
Добавлено: 2-11-2018, 14:27
Переглядів: 9

Зміни до порядку надання субсидій

 

Постановою Кабінету Міністрів України від 17.10.2018 року № 841

«Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України»
внесено зміни до порядку надання субсидій
 
Щодо терміну, на який призначається субсидія, та обрахування сукупного доходу
Субсидія на оплату житлово-комунальних послуг тепер призначатиметься з місяця звернення за її призначенням до кінця опалювального сезону і розраховуватиметься окремо на неопалювальний та опалювальний сезони.Розрахунок розміру субсидії на опалювальний сезон проводиться на підставі доходів за І-ІІ квартали поточного року та інформації надавачів послуг про вартість послуг за встановленими соціальними нормативами споживання послуг в опалювальний сезон.
Для розрахунку житлової субсидії враховуються нараховані доходи членів домогосподарства. При цьому, як і раніше, розмір заробітної плати враховується після сплати податку на доходи фізичних осіб.
Окрім того, змінено порядок розрахунку сукупного доходу для осіб, які у періоді, за який враховуються доходи, отримували допомогу по безробіттю.
Звертаємо увагу, що крім того, враховуються інші види доходів та грошові перекази, які отримала особа протягом періоду, за який враховуються доходи.    

Призначення субсидії домогосподарствам з великою площею житла
З 1 жовтня 2018 року при визначені права на отримання субсидії враховується не загальна площа житлового приміщення, а опалювальна.
Субсидія не призначається, якщо опалювальна площа житлового приміщення перевищує 120 кв. метрів для квартир, 200 кв. метрів для індивідуальних будинків. При цьому ця норма не поширюватиметься на багатодітні сім’ї.
За рішенням комісії субсидія може бути призначена, якщо у житловому приміщенні (будинку) оформлено два і більше окремих особових рахунки, за умови, що опалювальна площа частини житлового приміщення кожного домогосподарства, на яку призначається субсидія, не перевищує 120 кв. метрів для квартир, 200 кв. метрів для індивідуальних будинків.

Про не призначення субсидії за наявності заборгованості зі сплати аліментів
Змінами передбачено, що субсидія не може бути призначена у випадку, коли у складі домогосподарства або у складі сім’ї члена домогосподарства є особи, які за даними Єдиного реєстру боржників мають заборгованість за виконавчими провадженнями про стягнення аліментів понад 3 місяці.

Призначення субсидії особам, які перебували за кордоном
З метою урегулювання питання призначення субсидії домогосподарству, до складу якого входять заробітчани, які перебувають за кордоном понад 2 місяці протягом періоду, за який враховуються доходи для призначення житлової субсидії, надано можливість комісіям приймати рішення щодо призначення субсидії, якщо такими особами підтверджено легалізованими в Україні документами набуття страхового стажу в інших країнах, з якими укладено договори про соціальне забезпечення.       

Щодо сплати за послуги отримувачами субсидії
Постановою надано право отримувачам субсидії не платити обов’язкову частку плати за послуги, якщо вартість спожитих послуг менше неї. У такому разі громадяни сплачують фактичну вартість спожитих послуг.
За детальнішою інформацією звертатися в управління праці та соціального захисту населення Кіцманської РДА за телефоном: 2-10-68.
Руслана ВИСОЧИНА,
начальник  управління  праці
та соціального захисту населення РДА.


Джерело http://kitsman.rayon.cv.ua/
Інформація
Відвідувачі, Ви так само можете залишити коментарі до даної публікації
Схожі новини:
Особистий кабінет