Юрій Чижевський з Малятинців вкотре підтвердив звання чемпіона світу з панкратіону
Добавив:
Коментарів: 0
Добавлено: 5-12-2018, 15:27
Переглядів: 13

Юрій Чижевський з Малятинців вкотре підтвердив звання чемпіона світу з панкратіону

 

3 30 листопада по 2 грудня у Будапешті (Угорщина) проходив чемпіонат світу з панкратіону. Участь у ньому взяли спортсмени з 16 країн світу, серед який і збірна команда України.

До її складу увійшов і наш відомий земляк, неодноразовий призер та переможець міжнародних та всеукраїнських змагань, діючий чемпіон світу з панкратіону Юрій Чижевський з Малятинців.


Цього року, щоб підтвердити звання чемпіона світу, яке вже неодноразово виборював, Юрію довелося скинути 11 кілограмів. Змагався за перемогу він у ваговій категорії 92 кг у двох розділах: лайт-контакт і фул-контакт.

На шляху до фіналу Ю.Чижевський впевнено провів 7 поєдинків і у фінальній зустрічі змагався зі спортсменом з Угорщини.

За кількістю набраних очок українець був сильнішим і вкотре виборов світову першість з панкратіону. І хоч не обійшлося без травм, але наш земляк надзвичайно задоволений, що відстояв звання найкращого спортсмена у своєму виді спорту і честь України на таких престижних змаганнях світового рівня.

Юрій надзвичайно вдячний своєму тренеру Юрію Наконечному за підготовку та мудрі настанови, а також лікарям Степанії Денищук та Віталію Полатайчуку, які здійснюють медичний супровід, допомагають відновлюватися після змагань та слідкують за станом здоров’я панкратіоніста.

Янна НИКОЛАЙЧУК.Джерело http://kitsman.rayon.cv.ua/
Інформація
Відвідувачі, Ви так само можете залишити коментарі до даної публікації
Схожі новини:
Особистий кабінет