Давидівська школа отримала 8 мультимедійних телевізорів
Добавив:
Коментарів: 0
Добавлено: 13-12-2018, 16:44
Переглядів: 13

Давидівська школа отримала 8 мультимедійних телевізорів

Кінець року для українців традиційно багатий на релігійні свята, які приносять відчуття затишку і казкового настрою. Бо пов’язані вони зі звичаєм дарувати подарунки.

Саме таким чудовим подарунком стали мультимедійні телевізори для Давидівського закладу загальної середньої освіти І-ІІ ст., в якому навчаються 115 дітей.

Поповнення технікою цього навчального закладу стало можливим завдяки ініціативі депутатів Кіцманської міської ради ОТГ Ніни Семенюк та Василя Костюка, які порушили питання придбання мультимедійних комплексів для Давидівського ЗЗСО І-ІІ ст. З цим проханням вони звернулися до народного депутата України Івана Рибака, який посприяв у виділенні Кабінетом Міністрів коштів на закупівлю мультимедійних телевізорів.


Тож сьогодні, 13 грудня, коли православні християни вшановують день Андрія Первозванного, в присутності шкільної родини Давидівського ЗЗСО, заступника голови міської ради Олександра Марусяка та в.о.старости Михайла Прунчака техніка була передана школі.

Вісім сучасних LED-телевізорів будуть розміщені у предметних класах, що полегшить для учнів засвоєння навчальної програми, урізноманітнить методи викладання дисциплін, забезпечить педагогів додатковими інструментами роботи з школярами.

За словами директора школи Сергія Олексюка, учнівський та педагогічний колективи надзвичайно вдячні за депутатам міської ради та народному депутату І.Рибаку за увагу до потреб закладу і за дотримання обіцянок. Нова техніка стане важливим елементом зацікавлення дітей, адже новітні технології вимагають нових підходів і забезпечення якісної освіти у сільських школах на такому ж рівні, як і у  містах.

Давидівська школа отримала 8 мультимедійних телевізорів

 

Давидівська школа отримала 8 мультимедійних телевізорів

 
Джерело http://kitsman.rayon.cv.ua/
Інформація
Відвідувачі, Ви так само можете залишити коментарі до даної публікації
Схожі новини:
Особистий кабінет