Мамаївські школярі побували в обласній раді в рамках тижня права
Добавив:
Коментарів: 0
Добавлено: 14-12-2018, 21:31
Переглядів: 13

З 10 грудня в Україні триває Всеукраїнський тиждень права, метою якого є ознайомлення школярів із базовими знаннями про свої права, уміння використовувати їх на практиці та, за потреби, захищати.

Мамаївські школярі побували в обласній раді в рамках тижня права

 

13 грудня в актовій залі Мамаївського ЗНЗ І-ІІІ ст. №2 відбулася зустріч учнівської громади з депутатом обласної ради Андрієм Дмитровичем Маковеєм та його помічницею Лесею Іванівною Гаврилюк. Під час заходу учні дізналися куди звертатися, щоб захистити свої законні інтереси, де знайти потрібну інформацію.

Андрій Дмитрович наголосив, що у дітей має бути відповідальність за свої вчинки вже з раннього віку. Учні зацікавлено слухали представників обласної влади та отримали відповіді на запитання, які їх турбують. Діти зрозуміли, що знання прав – запорука успішної людини. І Андрій Дмитрович – яскравий цьому приклад. Наприкінці зустрічі гості запросили школярів на екскурсію в обласну раду, щоб вони змогли на власні очі побачити роботу цієї важливої установи. Віримо, що підростаюче покоління буде шанувати права інших, поважати закони та відстоювати свої свободи!

Адже молодь – майбутнє України!

Руслана Равлюк,

вчителька правознавства Мамаївського ЗНЗ І-ІІІ ст. №2.
Джерело http://kitsman.rayon.cv.ua/
Інформація
Відвідувачі, Ви так само можете залишити коментарі до даної публікації
Схожі новини:
Особистий кабінет