Триває амністія самочинного будівництва
Добавив:
Коментарів: 0
Добавлено: 17-12-2018, 14:02
Переглядів: 8
20 квітня 2018 року набув чинності Закон №2363-VIII «Про внесення зміни до пункту 9 розділу V «Прикінцеві положення» Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» щодо продовження терміну прийняття в експлуатацію об’єктів будівництва, збудованих без дозволу на виконання будівельних робіт». Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від  03 липня 2018 року №158 затверджено Порядок проведення технічного обстеження і прийняття в експлуатацію індивідуальних (садибних) житлових будинків, садових, дачних будинків, господарських (присадибних) будівель і споруд, будівель і споруд сільськогосподарського призначення, що за класом наслідків (відповідальності) належать до об'єктів з незначними наслідками (СС1), збудовані на земельній ділянці відповідного цільового призначення без дозвільного документа на виконання будівельних робіт.

Триває  амністія  самочинного  будівництвальних (садибних) житлових будинків, садових, дачних будинків площею не більше 300 кв. м, а також господарські (присадибні) будівлі і споруди загальною площею до 300 кв. м, які були зведені з 5 серпня 1992 по 9 квітня 2015 року, а також збудовані до 12 березня 2011 року будівлі і споруди сільськогосподарського призначення (за класом наслідків СС1) без дозволу на виконання будівельних робіт, можуть подавати документи щодо узаконення за спрощеною процедурою для оформлення права власності відповідно до вищезазначеного Порядку.
Відповідно до розділу ІІІ цього Порядку, прийняття об’єктів в експлуатацію здійснюється так:
1. Прийняття в експлуатацію об'єктів здійснюється безоплатно органом державного архітектурно-будівельного контролю протягом 10 робочих днів з дня подання відповідної заяви власниками (користувачами) земельних ділянок, на яких розміщені такі об'єкти, за результатами технічного обстеження цих об'єктів шляхом реєстрації поданої ними декларації про готовність об'єкта до експлуатації (далі — декларація) за формою, наведеною в додатку 3 до цього Порядку.
2. Замовник (або уповноважена особа) подає через Центр надання адміністративних послуг за адресою: м.Чернівці, вул. Героїв Небесної Сотні, 7 до Управління державної архітектурно-будівельної інспекції у Чернівецькій області заяву про прийняття в експлуатацію об'єкта, до якої додаються:
1) один примірник заповненої декларації;
2) звіт (крім випадків, передбачених пунктом 5 розділу II цього Порядку);
3) засвідчені в установленому порядку копії:
- документа, що посвідчує право власності чи користування земельною ділянкою відповідного цільового призначення, на якій розміщено об'єкт;
- технічного паспорта (з відміткою у випадках, передбачених пунктом 5 розділу II цього Порядку).
Технічні паспорти, складені до набрання чинності цим Порядком, щодо індивідуальних (садибних) житлових будинків, садових, дачних будинків загальною площею до 300 квадратних метрів включно, а також господарських (присадибних) будівель і споруд загальною площею до 100 квадратних метрів включно подаються за умови проставлення в них відповідної відмітки про проведення їх технічного обстеження.
Заяву про прийняття в експлуатацію об'єкта підписують також співвласники земельної ділянки та/або зазначеного об'єкта (у разі їх наявності).
3. Орган державного архітектурно-будівельного контролю розглядає документи, зазначені в пункті 2 цього розділу, та приймає рішення про реєстрацію декларації або її повернення у строк, передбачений пунктом 1 цього розділу.
4. Дані, зазначені в декларації, мають узгоджуватися з документами, які подаються разом з нею.
Замовник є відповідальним за повноту та достовірність даних, зазначених у поданій ним декларації, відповідно до вимог чинного законодавства.
Іван Антощук,
районний архітектор.Джерело http://kitsman.rayon.cv.ua/
Інформація
Відвідувачі, Ви так само можете залишити коментарі до даної публікації
Схожі новини:
Особистий кабінет