У Ревному відбулася святкова зустріч із ветеранами художньої самодіяльності
Добавив:
Коментарів: 0
Добавлено: 18-12-2018, 08:03
Переглядів: 14

На базі Будинку Фольклору с.Ревне Кіцманського району відбулося вшанування ветеранів - учасників художньої самодіяльності «Душа народу в пісні задзвеніла».

У Ревному відбулася святкова зустріч із ветеранами художньої самодіяльності

 

Запрошені - ветерани художньої самодіяльності: учасники хор-ланки Орисі Бузик, фольклорного гурту «Надвечір’я», народно-аматорського театру фольклору «Родина». Завітали на захід стрілецькокутський сільський голова В.К. Вудвуд, депутат Кіцманської районної ради В.В.Галечук, представники Кіцманського територіального центру Г.І.Баронас і Ю.В.Кицкай, методист обласного центру культури Буковини О.В.Магдюк.

Всім запрошеним вручали подяки та сувеніри на згадку. Згадували тих, яківідійшли у вічність хвилиною мовчання. Розглядали фотовиставку концертної діяльності і кожен згадував молоді роки. Хор-ланка Орисі Бузик була першою співучою ластівкою, яка прославила с.Ревне. В 1976 році вперше виступили нателепередачі «Сяйво», а гурт «Надвечір’я» згадав давнюпісню «Літа минають».

Де свято – там іпісня, бо українська пісня – це бездонна душа українського народу, його слава і гордість. Із хвилюванням слухали всімистецьку біографію народно-аматорського театру «Родина». У репертуарі багато «фольклорних сценок»: ревнянське весілля, храм у Ревні , клака, сватання, патрони. У виконанні «Родини» звучали десятки народних пісень, які з діда-прадіда співали в с.Ревне. В 1990 році в Києві в Палаці «Україна» впершена всю Україну вони заколядували «Небо і земля».

За вагомийвнесок у розвиток культури краю і високувиконавську майстерність в 1991 році театру фольклору присвоєнопочесне звання «Самодіяльний народний».

Ревнянська «Родина» добре відома замежами України. Постійніучасники фестивалів «Буковинські зустрічі» в Польщі, Угорщині, Румуніїрепрезентуючи етнокультуру буковинського краю, полонили і зачарували закордонного глядача. Тисячі проїханих кілометрів… Їм аплодували міжнародні івсеукраїнські фестивалі, глядачі концертних залів різного рівня. Всеукраїнського фестивалю «Осінь весільна», міжнародного фестивалю фольклору «Перлина душінародної».

Звучали вітання ветеранам художньої самодіяльносі, згадувати курйози із сценічного і гастрольного життя.

Завершилося свято піснями, робили фото на згадку.Воістину талантами багата нашабуковинська земля.

 

 

Голова радиветеранів

с.Стрілецький КутЯкович Г.В.

У Ревному відбулася святкова зустріч із ветеранами художньої самодіяльності

 

У Ревному відбулася святкова зустріч із ветеранами художньої самодіяльності

 
Джерело http://kitsman.rayon.cv.ua/
Інформація
Відвідувачі, Ви так само можете залишити коментарі до даної публікації
Схожі новини:
Особистий кабінет