Щоб отримувати препарати інсуліну за державні кошти у 2019 році, хворим треба внести свої дані в електронний реєстр до кінця року
Добавив:
Коментарів: 0
Добавлено: 19-12-2018, 18:29
Переглядів: 13
14 вересня Уряд представив проект Державного бюджету на 2019 рік. У 2019 році, згідно із проектом, держава повністю відшкодовуватиме вартість препаратів інсуліну для лікування людей із цукровим діабетом, які будуть внесені в електронний реєстр у 2018 році.

Щоб отримувати препарати інсуліну за державні кошти у 2019 році, хворим треба внести свої дані в електронний реєстр до кінця року

 

У 2019 році держава повністю фінансуватиме закупівлю препаратів інсуліну. Необхідні кошти будуть вираховуватися відповідно до даних електронного реєстру пацієнтів, які потребують інсулінотерапії. Реєстр дозволяє розраховувати загальну потребу в інсулінах до фактичної кількості отриманих хворими препаратів інсуліну. Звертаємо вашу увагу на те, що якщо пацієнта немає в реєстрі за 2018 рік, то відшкодування за його препарат інсуліну у 2019 році з державного бюджету не відбуватиметься.
Просимо всіх хворих, які перебувають на терапії препаратами інсуліну, звернутись у Кіцманську ЦРЛ до лікаря-ендокринолога для перереєстрації, яка буде відбуватися з 20.11.18 р. по 10.12.18 р. При собі потрібно мати паспорт та ідентифікаційний код.
Володимир ХРОМ’ЮК,
головний лікар КУ «Кіцманська ЦРЛ».
Ірина ВИТВИЦЬКА,
лікар-ендокринолог.Джерело http://kitsman.rayon.cv.ua/
Інформація
Відвідувачі, Ви так само можете залишити коментарі до даної публікації
Схожі новини:
Особистий кабінет