Жителі Мамаївської ОТГ планують лікуватися в Чернівцях, а не в Кіцмані? Куди буде спрямована медична субвенція
Добавив:
Коментарів: 0
Добавлено: 21-12-2018, 08:13
Переглядів: 9
Під час сесії Кіцманської районної ради 20 грудня прозвучала інформація, що Мамаївська ОТГ планує передбачену медичну субвенцію спрямувати не для підтримки районної лікарні, а в Чернівці. Тому т.в.о. голови  Кіцманської районної державної адміністрації Юрій Косар направив звернення до голови Мамаївської сільської ОТГ з проханням спрямувати в повному обсязі  районному бюджету передбачену їм згідно Закону України «Про державний бюджет  України на 2019 рік» медичну субвенцію в сумі 6903,7 тисяч гривень з державного бюджету  для  КНП «Кіцманська центральна районна лікарня».

Жителі Мамаївської ОТГ планують лікуватися в Чернівцях, а не в Кіцмані? Куди буде спрямована медична субвенція

 


«В районі триває процес децентралізації. В зв’язку з цим районний бюджет втратив більшу половину надходжень. Але незважаючи на всі виклики та труднощі всі установи в районі будуть утримуватись на належному рівні. Поряд з реформою децентралізації зараз відбувається і реформа медицини. З 2019 року стартує реформування вторинного рівня медицини. Для того щоб зберегти функціонування районної лікарні, необхідна фінансова підтримка як з районного бюджету так і спів фінансування з ОТГ. Також важливу роль в цьому відіграє і правильне спрямування медичної субвенції, яка надається бюджетам ОТГ з державного бюджету, що забезпечить повноцінне надання медичних послуг жителям наших населених пунктів», - відмітив під час сесії районної ради т.в.о. голови райдержадміністрації, депутат районної ради Юрій Косар.

Кіцманському району на утримання закладів охорони здоров’я для надання вторинного рівня медичної допомоги передбачена медична субвенція з державного бюджету згідно додатку №6 до Закону України «Про державний бюджет  України на 2019 рік»  в сумі 45671,6 тисяч гривень, в тому числі Кіцманському районному бюджету - 21980,2 тисяч гривень, бюджетам об’єднаних територіальних громад - 23691,4 тисяч гривень.

При формуванні медичної субвенції враховано чисельність населення цілого Кіцманського району, в тому числі жителів об’єднаних територіальних громад.

На території Кіцманського району функціонує лише одна медична установа - КНП «Кіцманська центральна районна лікарня», яка надає послуги вторинної (спеціалізованої) медичної допомоги.     Для забезпечення належної її роботи необхідні кошти в сумі 54157,6 тисяч гривень, а для забезпечення мінімальних потреб (враховано тільки підвищення заробітної плати працівникам установи, інші статті передбачено на рівні 2018 року) - 48368,5 тисяч гривень.

В разі спрямування районному бюджету Кіцманською, Мамаївською, Неполоковецькою та Ставчанською об’єднаними територіальними громадами в повному обсязі медичної субвенції незабезпеченість КНП «Кіцманська центральна районна лікарня» на заробітну плату з нарахуваннями становитиме 2700 тисяч гривень.

 
 
http://kitsman.bukoda.gov.ua/new/2028


Джерело http://kitsman.rayon.cv.ua/
Інформація
Відвідувачі, Ви так само можете залишити коментарі до даної публікації
Схожі новини:
Особистий кабінет