Кіцманській міській раді ОТГ передано заклади позашкільної освіти району
Добавив:
Коментарів: 0
Добавлено: 21-12-2018, 12:14
Переглядів: 12
20 грудня рішенням сесії районної ради Кіцманській міській раді ОТГ було передано установи та майно спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста району Будинку дитячої творчості та дитячої юнацької спортивної школи.
Кіцманській міській раді ОТГ  передано заклади  позашкільної освіти району

 

Раніше, теж за рішенням  сесії районної ради, на утримання міськради перейшли Кіцманська музична школа ім.В.Івасюка та Кіцманська художня школа.
Таким чином, усі ці заклади позашкільної освіти  з січня 2019 року входитимуть у таку структуру  Кіцманської ОТГ,  як Центр мистецтва, культури та дозвілля. Також на сесії міської ради було прийнято рішення про призначення керівника цього центру та керівника Кіцманської публічної бібліотеки.
 
Проте питання  передачі районних закладів позашкільної освіти та культури Кіцманській ОТГ, на території якої вони знаходяться, викликало бурхливе обговорення під час сесії Кіцманської районної ради 20 грудня. Деякі представники громад вважають, що сільські ради мали б отримати частку від майна цих закладів (особливо будівель). Рішення таки було прийнято, утрималося лише двоє депутатів з Ошихлібів.
Детальніше — на відео:
 Джерело http://kitsman.rayon.cv.ua/
Інформація
Відвідувачі, Ви так само можете залишити коментарі до даної публікації
Схожі новини:
Особистий кабінет