Юлія Тимошенко в другому турі перемагає усіх суперників: результати наймасштабнішого соціологічного дослідження
Добавив:
Коментарів: 0
Добавлено: 26-12-2018, 18:50
Переглядів: 14

У другому турі виборів президента України лідер партії "Батьківщина” Юлія Тимошенко виграє у всіх своїх імовірних супротивників.У другому турі підтримати Юлію Тимошенко готові 34% виборців. Петру Порошенку свої голоси збирається віддати майже вдвічі менше - лише 18 %.

Юлія Тимошенко в другому турі перемагає усіх суперників: результати наймасштабнішого соціологічного дослідження

 

Про це свідчать результати масштабного соціологічного дослідження, проведеного соціологічною групою «Рейтинг». Соціологи опитали 40 тисяч респондентів в усіх регіонах України, похибка склала лише пів відсотка.

 

"Поки що невідомо, хто потрапляє до другого туру виборів разом із Юлією Тимошенко, яка є безумовним лідером. Ми поставили 4 варіанти пар: Тимошенко-Порошенко, Тимошенко-Бойко, Тимошенко- Гриценко, Тимошенко-Зеленський. І бачимо, що Тимошенко перемагає в усіх парах. У Порошенка і Бойка вона виграє в два рази» -зазначив керівник соціологічної групи «Рейтинг» Олексiй Антиповична прес-конференції в ІА «Інтерфакс».

 

 

Опитування проводилось з 16 листопада по 9 грудня2018року. У дослідженні, здійсненого за методом особистого інтерв’ю, взяли участь 40000 респондентів, по1600у кожній області України (окрім окупованих територій Криму та Донбасу). Вибірка сформована з урахуванням вікової й гендерної структури кожної області. Похибка на рівні України становить не більше 0.5%.Джерело http://kitsman.rayon.cv.ua/
Інформація
Відвідувачі, Ви так само можете залишити коментарі до даної публікації
Схожі новини:
Особистий кабінет