Чернівецький рибоохоронний патруль закликає оформлювати «Картку рибалки»
Добавив:
Коментарів: 0
Добавлено: 30-01-2019, 17:31
Переглядів: 28

Любительське та спортивне рибальство в Чернівецькій області здійснюється в основному на Дністровському водосховищі і в нижніх частинах річок Прут та Сірет.

Для розвитку рибного господарства є необхідним обов’язкове проведення детального вивчення гідробіологічного стану водойми.

Чернівецький рибоохоронний патруль закликає оформлювати «Картку рибалки»

 


З метою здійснення моніторингу щодо окремих видів водних біоресурсів, дослідження видового та кількісного складу популяцій видів водних біоресурсів у водоймах Чернівецької області та Дністровському водосховищі інспекторами, іхтіологами Чернівецького рибоохоронного патруля спільно Veniamin Stadnikov з ГО «Громада рибалок Буковини» та Антон Овелько «Чернівецькою обласною федерацією риболовного спорту» розроблено електронну та паперову форму Картки рибалки.

Чернівецький рибоохоронний патруль закликає оформлювати «Картку рибалки»

 Картка містить загальні положення правил рибальства, таблиці для внесення даних щодо статистичних показників вилову водних біоресурсів. За результатами лову, рибалкам потрібно вносити відповідні дані до Картки рибалки, які в подальшому будуть опрацьовані іхтіологами Чернівецького рибоохоронного патруля. Інформація з цієї картки необхідна для формування наукових висновків щодо розвитку іхтіофауни та розробки планів розвитку рибного господарства, заявок для зариблення, наукових позицій щодо запровадження аквакультури тощо.

Також Картка рибалки містить номери телефону «гарячої» лінії», на які необхідно звертатись при виявленні правопорушення, як на водоймах підконтрольних Чернівецькому рибоохоронному патрулю, так і на торгових майданчиках Чернівецької області.

Відтак просимо всіх небайдужих рибалок, які рибачать на внутрішніх водоймах Чернівецької області та Дністровському водосховищі, заповнювати Карту рибалки в електронному та паперовому вигляді!

Картку рибалки в електронному вигляді, можна знайти за наступним посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfPJo8WbvwOfRLl7e2XYTnHUe6sqvj4VVOLNJcxQ6b_GgdJ9A/viewform

Чернівецький рибоохоронний патруль закликає громадян не бути байдужими до рибних запасів та дотримуватись встановлених правил рибальства. У випадку, якщо ви помітили незаконний вилов риби або порушення правил, прохання терміново повідомляти на «гарячу» лінію до управління Чернівецького рибоохоронного патруля 066-067-38-69 або на всеукраїнську безкоштовну «гарячу» лінію: 0-800-50-52-50.Джерело http://kitsman.rayon.cv.ua/
Інформація
Відвідувачі, Ви так само можете залишити коментарі до даної публікації
Схожі новини:
Особистий кабінет