У яких навчальних закладах Кіцманського району призупинено навчання через карантин
Добавив:
Коментарів: 0
Добавлено: 4-02-2019, 15:19
Переглядів: 15

На Буковині та, зокрема, на Кіцманщині минулого тижня було перевищено епідпоріг по захворюваності на ГРВІ. Найчастіше хворіють діти, тож у багатьох школах району призупинено навчання через масову відсутність учнів на уроках.

У яких навчальних закладах Кіцманського району призупинено навчання через карантин

 

У навчальних закладах Кіцманської ОТГ: з 1 по 6 лютого карантин введено в Кіцманському ЗЗСО І-ІІІ ст., з 4 по 8 лютого на вимушених канікулах перебувають Давидівський, Лашківський та Витилівський заклади дошкільної освіти.

З 5 по 8 лютого вдома залишаться учні Лашківської, Давидівської та Шипинецької шкіл. В середньому рівень захворюваності на ГРВІ по закладах освіти Кіцманської ОТГ на 4 лютого становить 24%.

У навчальних закладах Мамаївської ОТГ: з 4 по 8 лютого призупинено навчання через введення карантину У Мамаївському ЗЗСО №2 та в Лужанському ЗЗСО, а з 5 по 8 лютого — у Мамаївському НВК №1.

Серед решти шкіл Кіцманського району призупинено навчання з 5 по 8 лютого у Реваківському ЗЗСО, Новодрачинському ЗЗСО. У Стрілецькокутському ЗЗСО — з 4 по 8 лютого, також на поточний тиждень продовжено карантин У Нижніх Станівцях і Брусниці.Джерело http://kitsman.rayon.cv.ua/
Інформація
Відвідувачі, Ви так само можете залишити коментарі до даної публікації
Схожі новини:
Особистий кабінет