Релігійна громада села П’ядиківці вирішила перейти від Московського патріархату до Православної Церкви України
Добавив:
Коментарів: 0
Добавлено: 12-02-2019, 20:51
Переглядів: 5

 За ПЦУ проголосувало 382 особи, за УПЦ МП – 13. Участь у голосуванні взяли 395 осіб. Про це повідомляє «Чернівці. Онлайн».

 У неділю, 10 лютого 2019 року, у селі П’ядиківці Кіцманського району Чернівецької області у будинку культури відбулося за голосування прихожан церкви Івана Богослова. Люди повинні були обрати, до якої церкви вони хочуть належати – московської чи української.

 

 Для голосування була створена комісія, виготовлені бюлетені, у яких було одне питання: "Яку церкву ви підтримуєте?” І було 2 варіанти відповіді: УПЦ МП або ПЦУ. Голосування було таємним. Участь у голосуванні взяли 395 осіб. За ПЦУ проголосувало 382 особи, за УПЦ МП – 13.

Тож за результатами голосування релігійна громада села П’ядиківці вирішила: перейти від УПЦ МП до ПЦУ.

Настоятель церкви Святого Євангеліста Іоанна отець Ігор участі в голосуванні не брав, оскільки він не підтримує перехід парафії від УПЦ МП до ПЦУ. За словами заступника голови комісії з голосування, голосування пройшло спокійно, без конфліктів та правопорушень. Громадський порядок забезпечували працівники поліції. Це вже друга релігійна громада на Кіцманщині, яка вирішила перейти до ПЦУ.

Нагадаємо, 19 грудня 2018 року, Московський патріархат покинула релігійна громада села Шишківці Кіцманського району Чернівецької області.

Варто зазначити, що від часу отримання Томосу, це вже 12-те село на Буковині, де релігійна громада перейшла від УПЦ МП до Православної Церкви України. Нагадаємо, раніше до ПЦУ перейшли громади села Шишківці Кіцманського району, села Карапчів Вижницького району, села Боянчук та Горошівці Заставнівського району, село Ясени Сторожинецького району, села Васловівці та Задубрівка Заставнівського району, село Михайлівка Глибоцького району. Минулої неділі, 10 лютого 2019 року, до ПЦУ приєдналися одразу 4 релігійні громади – с. Михальча Сторожинецького району, село Червона Діброва Глибоцького району, село Товтри Заставнівського району та село П’ядиківці Кіцманського району.

Галина Єреміца

https://chernivtsi.online/Джерело http://kitsman.rayon.cv.ua/
Інформація
Відвідувачі, Ви так само можете залишити коментарі до даної публікації
Схожі новини:
Особистий кабінет